#46 2009-03-02 11:56:40

lspawalnia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

wy na montażu to tylko narzekacie jak sobie bajecie nakopać do d.... to macie też robiłem na montażu i wiem jak to wygląda jak wandzia namawiała do strajku to montaż podwinął ogon i biegiem na linie wasza sprawa ale tak to nic nie wywalczymy

Offline

#47 2009-09-06 09:40:38

odyssjest

Gość

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

jest kapuś szczurek na spawalni!!!!!!!!!!zdaje relację ze wszystkiego co się dzieje i co kto mówi dlatego trzeba uważac!!!!!!!!!!szybko umowę dostał i szybciej awansuje!!!!!!!!!!!ma powody hahhahaha. cudowny najlepszy krystian!!!!!!!!!!! to naprawdę szczurek nie tylko z nazwiska!!!!trzeba cos z tym zrobiććććććććććććććć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#48 2009-09-15 11:36:19

Nemak

Gość

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

Witam!!
Mam  takie pytanie do fiatowcow
Obecnie produkuje glowice do fiata 1.3 diesel do bielska i mam ochote zmienic ta prace wlasnie na tychy .slyszalem ze podobno potrzeba tam dosc troche ludzi ?/ czy to prawda?? robilem tez na lini w bielsku ale zwolnili bo skonczylo sie zapotrzebowanie .u nas podobno glowice dla Fiata robimy ostatni miesiac a pozniej postoj z ta glowica az do nowego roku a wiec pora sie rozejrzec za czyms nowym Panowie dajcie jakies na miary co i jak tam wyglada z robota czy jest czy to s apoprostu plotki jakies ??pozdrawiam!!

#49 2009-09-17 11:33:05

adam slodowy

Gość

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

odyssjest napisał:

jest kapuś szczurek na spawalni!!!!!!!!!!zdaje relację ze wszystkiego co się dzieje i co kto mówi dlatego trzeba uważac!!!!!!!!!!szybko umowę dostał i szybciej awansuje!!!!!!!!!!!ma powody hahhahaha. cudowny najlepszy krystian!!!!!!!!!!! to naprawdę szczurek nie tylko z nazwiska!!!!trzeba cos z tym zrobiććććććććććććććć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora