#31 2007-05-30 23:28:34

kinio

Użytkownik

3908484
Skąd: Spawalnia
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 126
Punktów :   

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

Cóż tu napisac dużo o liderach więc na początek powiem, że w społeczeństwie kiedy ktoś dostanie oficjalnie władze... zapewne zdaje sobie z tego sprawę. Będąc szczerym na lini jest 70 % ludzi którzy najchętniej nie robili by nic i walili w ch, lubią sie wysłużyć młodymi, nie tak że dzięki ok ... fajnie że pomagasz dobrze robisz ... też cie zmienię jak będziesz potrzebował, Tylko na MAX. Więc tępcie zło w zarodku bo ci szmaciarze potem zostają liderami i dla takiego typka wszyscy jesteście młodymi którzy mają jebać żeby było lepiej dla niego.

Co jeszcze ??

5 rad dla liderów
1. Liderze, nie patrz na mnie: jak król z berłem, jak na głupka, jakbyś nie wiedział o co chodzi a wiesz wszystko i nie kłam jak patrzysz mi w oczy bo mam ochotę kluczem w skroń zdzielić.
2. Liderze, jeśli nic nie robisz lub robisz coś co nie jest czaso-chłonne, to pokaż sie tu i tam, na pewno respekt pracowników pozyskasz bardziej niż dupieniem o wolnym za 4 miesiące.
3. Liderze, jeśli już nic nie robisz to postaraj sie zdobyć informacje ważne, i przekazać je pracownikom.[nie chodzi tu o informacje typu "przerwa jest wcześniej, bo coś sie zwaliło"] Bo Jeśli pracownik chce wolne to musi powiedzieć 2 tygodnie wcześniej, a jeśli w sobotę trzeba przyjść to mówicie z dnia na dzień, teraz to już uznaliście ze to nieetycznie wygląda wiec każda sobota robocza będzie prostszym rozwiązaniem.
4. Liderze, Nie doczepiaj sie do pracownika bez "POWODU", jeśli nie masz kanapek albo żona cie wkurzyła pogadaj z kimś a nie wyżywaj się.
5. Liderze, zastanów się czy chciałbyś być taktowany tak jak traktujesz innych ??

Reasumując
Poprawa warunków pracy to może nie tylko liderzy, jednak dużo od nich zalerzy więc warto zastanowić się czy przez poprawę swojego podejścia do pracy, nie poprawimy podejścia reszty ??

Przydało by się oczywiście nie co ludzkich gestów ale to już bardziej ze strony dyrekcji, ja rozumiem że ludzie w biurze sie gotują w upale i nie mogą długopis utrzymać w ręku, ale lider sam dobrze wie, że po dupie sie leje bardziej jak słoneczko na 2 zmianie świeci a linia napier***, gdzie pomysł o nawiew lepszy ?? zawsze sie będe kluczem na powierzę chłodził xD
Szacunek, każdy ma jakieś potrzeby ale zajrzyjcie do piramidy maslowa, i macie tam ogólny zarys dla wszystkich. A dla mnie najważniejsza jest dobra kondycja w pracy oraz samopoczucie, jeden dzień wolnego w tygodniu troche mi rytm zaburza jednak dalej Dyrekcja chciała by pracy w niedziele...
Ostatnio było nawet głośno jak chcieli nas w sobote po nocce zostawić na 12 godzin na spawalni... ludzie sie zgadzali jakoś...
Związki coś robią ale chyba za mało jak na swoje możliwości.

Ostatnio edytowany przez kinio (2007-05-30 23:32:00)

Offline

#32 2007-06-01 10:58:29

paraflu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-31
Posty: 20
Punktów :   

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

Przesde wszystkim jest za dużo kierowników na liniach, wystarczyłby na każdej lini A B C po 1, a na każdym odcinku po 1 lideże, a to gdzie ma on być to chyba są lampki zamontowane które tak nawiasem mówiąc nie wolno uzywać, liderzy dyrektorzy i inni frajerzy po co ten cyrk. A czym zajmuje się nasza wspaniała służba BHP? zajmuje się  jakimiś bzdetami utrudniającymi pracownikowi pracę a nie usuwaniem zagrożeń ( mam na myśli ostatni wypadek na spawalni) a z tego co się orientowałem to na montażu jest tak samo. Aby poprawić warunki pracy to przede wszystkim:  PŁACA, TEMPO LINI,  ODPOWIEDNI LUDZIE NA ODPOWIEDNICH STANOWISKACH
i szanowny liderku nie pisz że nie wiesz jak poprawić warunki pracy, bo wy w większości to takie nieroby jesteście(oczywiście nie wszyscy) ale to się już kończy bo pracy jest coraz więcej, jak tak dalej pójdzie to zostaniecie sami z kierownikami i ze zdzichem, ciekawe jak praca wtedy będzie szła, chętnie popatrze na te wypociny i to skomentuję:D

Offline

#33 2007-06-02 22:05:00

Dejvid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

Leader:

Tak się właśnie składa, że nie raz robiłem klucze za lidera, nie raz sam sobie zamawiałem detale, nie raz podpisywałem standarty. Jak usterkowicz cofa auto to sam je musze na "boku" poprawić i na dodatek jeszcze odwieźć. Sam się tłumaczę ze swoich błędów. To ja pomagam swoim kolegom z linii bo lider rzadko to robi, zresztą nawet nie umiałby pomóc. Pewnie spytasz dlaczego to robiłem skoro to nie moje obowiązki ? A no dlatego, że ta praca mnie kiedyś fascynowała i chciałem żeby było OK ale te czasy się skończyły jak zdałem sobie sprawę jacy z liderów są ściemniacze.

To skoro tacy jak ja nie wiedzą nic o pracy lidera to co ty możesz wiedzieć o pracy montera ?

Weźcie się w końcu do roboty a ludzie zaczną was szanować bo paru z was na ten szacunek naprawdę zasługuje ale jest ich niestety tylko paru.

Offline

#34 2007-06-03 14:21:20

killer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

Liderow powinni wybierac pracownicy w swoich grupach oni sie znaja wiedza co kto potrafi.Stanowisko lidera bylo by kadencyjne np 2 lata na pewno byla by lepsza atmosfera i wspolpraca

Offline

#35 2007-06-03 21:14:22

poj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

kur... niby plan powiedzmy 420 a ci kuuurwa zawsze musza ponad plan zrobic. kur... co za syf

Offline

#36 2007-06-03 21:24:47

53959

Użytkownik

5865561
Skąd: wartość zmienna 56 lineC zmB
Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 84
WWW

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

POJ
możesz mi wyjaśnić znaczenie twych słów?

kur... niby plan powiedzmy 420 a ci kuuurwa zawsze musza ponad plan zrobic. kur... co za syf


Mam prośbę, nie rób nam syfu na forum, bo nie chcemy by nasze słowa, starania utonęły w tekstach, które obrażają nas wszystkich.
Jak chcesz rozmawiać z kierownikiem o podwyżkę o zmianę warunków pracy?
- ty chuju jebany? -tak?

Osiągniesz kilka rzeczy jednocześnie a każda z nich oddali nas poprawy warunków pracy.

To chyba oczywiste, że firma stara się uzyskać jak najwyższy plan, gdybyś był jej właścicielem tez bys do tego zmierzał.
Problem jest gdzie indziej a dokładnie tam: miedzy kurwami, chujami a wzajemnym szacunku.
Jeśli Ty mówisz Ty chuju, to jak mam Ciebie bucu traktować?

Pozdrawiam

Offline

#37 2007-06-15 18:55:59

Lider 1

Gość

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

Witam...panowie tak czytam wasze opinie o liderach,warunkach pracy- zastanowiło mnie, o czym Wy, wogóle gadacie?????????
LUDZIE!!!!! sami sie tu przyjęliście do pracy,jak komu nie pasuje to powodzenia nikt Was tu nie trzyma!
Praca jest, jaka jest,ktoś musi tego wszystkiego pilnować to jest masa ludzi i...........niestety są Kierownicy,Liderzy ( zawsze będą) i wy WIECZNIE NIEZADOWOLENI!!!!!! hehe-----już widze, co by sie działo jak by Wam dać władze do ręki fabryka by padła w miesiąc (ale jestem optymistą)
Zastanowił się któryś z Was typu Dejvid...czy jak mu tam jak byś się frajerze poczuł w roli choćby lidera i ktoś by ci naubliżał! tak......Ty jestes mocny ale w gebie!!
Tak więc kończąc to pisanie, którego i tak większość z was nie zrozumie  uwazam że to Forum to paranoja a Ci którzy są tacy odważni w obelgach  to niech nie wysuwają  pomysłów
Bo po samym stylu wypowiedzi i poziomie inteligencji reprezentują TOTALNE ZERO!!!!!!!!
A jak widać jest to garstka zbuntowanych nierobów!

#38 2007-06-15 20:40:16

Tupac

Gość

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

Ale jazda.... Przepracowany lider sie znalazl... Hehehehehehehe..... Ja wysiadam....

#39 2007-06-15 23:16:29

monter1

Gość

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

Lider masz juz zrytu beret i mózg Ci gnije, jestes z tych co fiat potrzebuje pracocholik za duza kase, masz juz mózg zlasowany od tych pierdol: plan, oceny, statystyki, wykresy, tablice, absencja,itp... ty zgnijesz na tym fiacie!!! z rekami w kieszeni!!!! chcialbym Ci spodkac i pogadac z toba w cztery oczy poza zakładem wtedy bym widzial jak inaczej gadasz teraz jestes madry za kompem!!!! pewnie jestes tym piatym liderem na odcinku co ma starz 3 miesiace jako lider i cwaniakujesz wiesz co " krowy jebac"!!!!

#40 2007-06-17 00:11:34

Dejvid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

Lider 1 napisał:

Witam...panowie tak czytam wasze opinie o liderach,warunkach pracy- zastanowiło mnie, o czym Wy, wogóle gadacie?????????
LUDZIE!!!!! sami sie tu przyjęliście do pracy,jak komu nie pasuje to powodzenia nikt Was tu nie trzyma!
Praca jest, jaka jest,ktoś musi tego wszystkiego pilnować to jest masa ludzi i...........niestety są Kierownicy,Liderzy ( zawsze będą) i wy WIECZNIE NIEZADOWOLENI!!!!!! hehe-----już widze, co by sie działo jak by Wam dać władze do ręki fabryka by padła w miesiąc (ale jestem optymistą)
Zastanowił się któryś z Was typu Dejvid...czy jak mu tam jak byś się frajerze poczuł w roli choćby lidera i ktoś by ci naubliżał! tak......Ty jestes mocny ale w gebie!!
Tak więc kończąc to pisanie, którego i tak większość z was nie zrozumie  uwazam że to Forum to paranoja a Ci którzy są tacy odważni w obelgach  to niech nie wysuwają  pomysłów
Bo po samym stylu wypowiedzi i poziomie inteligencji reprezentują TOTALNE ZERO!!!!!!!!
A jak widać jest to garstka zbuntowanych nierobów!

Ach szkoda gadać ... widać poziom lidera.

To ja CI coś człowieczku malutki powiem. Mam wyższe wykształcenie niż niejeden lider w tym zakładzie.
Mam wyższe umiejętności niż niejeden lider w tym zakładzie. Codziennie wykonuję przynajmiej 10 razy więcej pracy niż niejeden lider w tym zakładzie.
Ja jestem mocny w gębie a owszem jestem tak samo mocny w gębie jak i w rękach, nogach i plecach, we wszystkim tym co muszę mieć mocne aby wykonywać tą pracę. I gdybyś ty liderku wiedział co to jest praca to byś to zrozumiał...

Podaj choć jeden argument na obronę swoich kolesiów... Ja nikomu nie ubliżam, ja tylko piszę prawdę jak jest i piszę obiektywnie bo wyraźnie zaznaczyłem, że są liderzy z prawdziwego zdarzenia ale ty liderku zapewne się do nich nie zaliczasz. Jeżeli ja jestem zbuntowanym nierobem to ty liderku jesteś niedouczonym nierobem bo nawet nie znasz ortografii i gramatyki co ładnie nam uzewnętrzniłeś w swojej jakże żałosnej wypowiedzi.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w życiu zawodowym

PS: Jeżeli forum się nie podoba to nikt cię nie zmusza do czytania...droga wolna !!!

A i jeszcze jedno do naszego liderka 1:

NIE ZAPOMNIJ !!! Jutro niedziela, masz się stawić do pracy !!! Bo jak nie to degradacja do poziomu tych "zbuntowanych nierobów" i praca na linii. A tego się boisz najbardziej. Prawda ?
Więc uświęć dzień święty w zakładzie i melduj się punkt 10:00, bo chyba na tą godzinę kazali wam przyjść

Ostatnio edytowany przez Dejvid (2007-06-17 00:26:05)

Offline

#41 2007-06-17 08:07:10

53959

Użytkownik

5865561
Skąd: wartość zmienna 56 lineC zmB
Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 84
WWW

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

Dejvid...już moja nadzieja rosła w siłę, że zacznę czytać kogoś, od którego można, warto się czegoś nauczyć.

...powietrze uszło samo! Obrzucacie się błotem, to wszystko co widzę w waszych postach.


Jestem przekonany, iż każdemu z Was nie brak zaangażowania i inteligencji, dogadajcie się albo milczcie.
Jest takie powiedzenie, które na pewno znacie:

Zgoda buduje...


Nie ma innej możliwości, NIE MA!

Offline

#42 2007-06-22 12:42:17

pro-cars

Gość

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

wszystkich zainteresowanych zmiana zakładu zapraszam
tychy podleska 16(www.procars,com) Zakład produkuje czesci samochodowe,
doswiadczenie w branży mile widziane,

#43 2007-06-22 14:24:41

53959

Użytkownik

5865561
Skąd: wartość zmienna 56 lineC zmB
Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 84
WWW

Offline

#44 2008-02-15 07:50:16

hansz

Gość

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

witam wszystkich. chcialbym sie dowiedziec jak u Was placą, jakie sa warunki pracy czy sa zwiazki zawodowe? chce sie do Was przeniesc poniewaz slyszalem ze ze nie jest tak zle. pozdro

#45 2008-02-15 15:23:46

monter 1

Gość

Re: Co zrobić Waszym zdaniem, aby poprawić warunki pracy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora