Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-07-13 11:31:18

paraflu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-31
Posty: 20
Punktów :   

Kto to powiedział

Najpierw link do artykułu kto nie czytał niech sobie przeczyta; http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,4283168.html
Jest to artykuł z dnia 2 lipca 2007 napisany przez p. Tomasza Głogowskiego i są tam takie słowa cytuję:"W zamian chce zapłacić ekstrastawki. - Za tydzień mamy zarobić tyle, ile za cały miesiąc - zdradza jeden z pracowników. "
Co mnie tutaj zaciekawiło że za tydzień czyli 4 dni mamy tyle zarobić co za miesiąc, takie bzdury to chyba p. Głogowski sobie na kolanie wymyślił albo rozmawiał z "pracownikiem" co pracuje tutaj 2 dni, z tego co wiem to stawka +150% czyli jeśli ktoś ma stawkę 10 zł + dodatki wychodzi ok. 12 zł + 150% z 10 zł to jest 15zł czyli stawka godz. wychodzi brutto 27zł mnożąc to przez 8 godz i 4 dni to wychodzi brutto 864 zł czyli na rękę odliczając zus i podatek to jakieś ok. 600zł za 4 dni pracy.
Nie sądzę aby ktoś na miesiąc zarabiał 600zł, skąd te rozbieżności, czyżby kierownicy informowali pracowników nierzetelnie?
Jeśli się gdzieś pomyliłem to mnie poprawcie, może ja jestem w błędzie.

Offline

#2 2007-07-14 16:46:44

Dejvid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Kto to powiedział

Pewnie gadali z kimś od Metalowców albo z jakimś Sierpuchem.

Oni potrafią tak bredzić. Przewodniczący Metalowców stwierdził na łamach prasy, że FAP jest teraz w trudnej sytuacji w związku z wprowadzaniem na rynek nowego modelu i załoga nie powinna dopominać się podwyżek.
Człowiek albo jest durniem albo coś z tego ma

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora