Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-08-25 10:43:44

esesman

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-25
Posty: 5
Punktów :   

Praca na zmianie C

Majster zmiany C ( nie bede podawal nazwiska) mysli ze swoim straszeniem zastraszy kogos haha i te hasla typu "wezcie sie wreszcie do pracy, bo nie kazdy ma umowe na czas nieokreslony i niektorym mozemy podziekowac za wspolprace" itp . przeciez my zapieprzamy a pan ma czelnosc wyjezdzac z haslami typu zebysmy sie wreszcie za robote wzieli, przy takiej ilosci nie ma jakosci.  czlowiek zapieprza cale 6 dni w tygodniu, nieraz jeszcze niedziele, chyba ktos tu zapomnial ze praca w soboty to nadgodziny, nie mozecie nas zmusic, ale wy nas  zajechac chcecie . prosic sie musimy o wolna sobote, a powinno byc ze kierownictwo powinno sie nas prosic czy wogole przyjdziemy, zdaje sobie sprawe ze takie zamowienie ale jakim kosztem ? Ja nie dam sie zastraszyc bo nie ta to inna robota, duzo sie nie zarabia wiec nie bedzie czego zalowac, bez sobot bym gowno nie piniadz zarobil, pewnie max 1100zl. Kiedys starsci pracownicy odejda na emeryture, mlodzi sie postawia i ciekawe kto bedzie robil ?

Pozdrowienia dla calego Fiata

Ostatnio edytowany przez esesman (2007-08-25 12:40:51)

Offline

 

#2 2007-08-26 00:50:43

Ariel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Praca na zmianie C

Pracowałem w kilku firmach zmieniałem zakłady pracy by sobie poprawić aż dopadło mnie bezrobocie i trafiłem na Fiata, nigdzie nie było tak ciężko lakiernia to Włoski obóz pracy tam lepiej nie będzie .....

Offline

 

#3 2007-08-26 10:39:08

esesman

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: Praca na zmianie C

no wlasnie wlosi znalezli sobie tania sile robocza, ale kiedys im sie to skonczy:D mlodzi robic tam nie chca i dobrze ! starzy zas boja sie odezwac i jak tu ma byc lepiej ?

Offline

 

#4 2007-09-07 10:33:55

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: Praca na zmianie C

esesman napisał:

Majster zmiany C ( nie bede podawal nazwiska) mysli ze swoim straszeniem zastraszy kogos haha i te hasla typu "wezcie sie wreszcie do pracy, bo nie kazdy ma umowe na czas nieokreslony i niektorym mozemy podziekowac za wspolprace" itp . przeciez my zapieprzamy a pan ma czelnosc wyjezdzac z haslami typu zebysmy sie wreszcie za robote wzieli, przy takiej ilosci nie ma jakosci.  czlowiek zapieprza cale 6 dni w tygodniu, nieraz jeszcze niedziele, chyba ktos tu zapomnial ze praca w soboty to nadgodziny, nie mozecie nas zmusic, ale wy nas  zajechac chcecie . prosic sie musimy o wolna sobote, a powinno byc ze kierownictwo powinno sie nas prosic czy wogole przyjdziemy, zdaje sobie sprawe ze takie zamowienie ale jakim kosztem ? Ja nie dam sie zastraszyc bo nie ta to inna robota, duzo sie nie zarabia wiec nie bedzie czego zalowac, bez sobot bym gowno nie piniadz zarobil, pewnie max 1100zl. Kiedys starsci pracownicy odejda na emeryture, mlodzi sie postawia i ciekawe kto bedzie robil ?

Pozdrowienia dla calego Fiata

Trzeba uświadomić tym wszystkim pseudo kierownikom że to my robotnicy na nich tyramy i powinni nie urażać naszej godności.

Offline

 

#5 2007-09-08 00:40:10

kinio

Użytkownik

3908484
Skąd: Spawalnia
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 126
Punktów :   

Re: Praca na zmianie C

Taaa... jescze zobaczymy mam nadzieje ze młoda kadra nie zdziadzieje aż tak zeby bać sie mówić...

Offline

 

#6 2007-09-18 16:05:30

esesman

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-08-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: Praca na zmianie C

szkoda ze pan majster sie nie wypowie na ten temat :_)

Offline

 

#7 2007-09-18 17:08:21

Ariel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Praca na zmianie C

esesman napisał:

szkoda ze pan majster sie nie wypowie na ten temat :_)

Co tam majster mądrego Ci powie  Fiat mu zrobił takie pranie mózgu ze wystarczy ze w pracy same głupoty gada .

Offline

 

#8 2011-07-21 07:06:03

Mars

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-28
Posty: 24
Punktów :   

Re: Praca na zmianie C

Teraz mamy nową kadrę na zmianie ,,C" i zmianowego gamonia roku to dopiero mamy cyrk na kółkach już dali się nam poznać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora