Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#61 2009-01-28 23:22:41

jurek i linia D

Gość

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

na szczescie taki glupi nie jestem i nie placę, chyba ze pojawi sie zwiazek z siedziba poza terenem jakiegokolwiek zakladu i bedzie "zył" tylko  z ucziwej działalnosci. przewodniczacy nie bedzie mial stawki na wysokosci kierownika wydzialu nie bedzie jezdzil "sluzbowym" sam itp pozdrawiam sierpien )

#62 2009-01-31 09:18:10

www.fiat.tychy.pl

Gość

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

zapraszam na www.fiat.tychy.pl

#63 2009-02-16 00:22:42

jurek a linia D

Gość

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

ty www. przestań mącić :

#64 2009-03-12 18:41:18

cacy cacy

Gość

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

Wszystkie związki do jednego wora i do gazu....Ten związek lepszy a ten gorszy.....ci krzykacze a ci cacy.Ale i tym krzykaczom i tym cacy brzuchy bedą rosły jak my bedziemy zapierniczać w niedziele na linii.Jedyne co potrafili zrobic to wystosować pismo: STANOWCZO PROTESTUJEMY przeciw pracy w niedziele...Wiecie co można  takim pismem zrobić ?!?!Wydrukowac w wiekszej ilości i powiesić w toaletach..wiekszy będzie z tego pożytek.Bedziemy zapierniczać w niedziele zeby pracownicy innych zakładów Fiata ,(które mają postojowe) brały  kase  za byczenie.Nieraz wieksza kase niż my za prace.Moze czas udezyć wyzej niz tylko do dyrekcji FAP...............

#65 2009-08-18 22:32:30

liszcz

Gość

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

Nie narzekajta  , macie dobre pensje i gowno robita , tylko się opierdalata , ja wszystko widzę i obserwuje wy hoooje jedne .

#66 2009-09-17 12:08:09

nemak

Gość

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

Witam!!
Mam  takie pytanie do fiatowcow
Obecnie produkuje glowice do fiata 1.3 diesel do bielska i mam ochote zmienic ta prace wlasnie na tychy .slyszalem ze podobno potrzeba tam dosc troche ludzi ?/ czy to prawda?? robilem tez na lini w bielsku ale zwolnili bo skonczylo sie zapotrzebowanie .u nas podobno glowice dla Fiata robimy ostatni miesiac a pozniej postoj z ta glowica az do nowego roku a wiec pora sie rozejrzec za czyms nowym  Panowie dajcie jakies na miary co i jak tam wyglada z robota czy jest czy to s apoprostu plotki jakies ??pozdrawiam!!

#67 2009-10-08 13:11:19

Dojazdy z Dąbrowy

Gość

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

Witam,
szukam osób z Dąbrowy Górniczej lub Sosnowca, które mógłbym zabierać autem do Fiata lub z którymi ja mógłbym się zabierać, gdyż koszt transportu dla jednej osoby jest dość duży. Można odezwać się na forum i zostawić swój namiar lub ja zostawiam swoje gg: 6394377

#68 2010-01-26 21:59:20

simon

Gość

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

www.tutajpracuje.pl - nowe forum o fiat w Tychach i innych zakładach pracy.  cała prawda o twoim zakładzie pracy

#69 2010-01-26 21:59:55

simon

Gość

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

www.tutajpracuje.pl - nowe forum o fiat w Tychach i innych zakładach pracy.  cała prawda o twoim zakładzie pracy

#70 2010-01-28 18:17:50

Pracownik spawalni

Gość

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

DLACZEGO WASZE związki zawodowe nawet nie poprą akcji,protestacyjnej -boją się nawet tego zrobić (SIERPIEŃ 80 I METELOWCY),gratuluję ich członkom.Zapytajcie się waszych liderów jak oni walczą o podwyżki, bo na necie piszą, że tylko SOLIDARNOŚĆ chce podwyżek.Czekajcie aż inni załatwią to za Was i za waszych liderów.Zapytajcie kiedy ostatnio rozmawiali na wydziałach-boją się spojrzeć Wam w oczy,dlatego że okłamują nas wszystkich.Ja się z tej bandy dawno wypisałem,bo to to samo co repo.(z Sierpnia 80)a Metalowcy jeszcze są lepsi.Pracuję ponad 15 lat a ich liderów na Spawalni nie widziałem.    POWODZENIA dalej tak trzymcie SZANOWNA DYREKCJA sama rzuci ochłapy a dorobicie sobie w niedzielę.

#71 2010-11-26 18:29:02

opinie o pracodawcach

Gość

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

simon napisał:

www.ocenbossa.pl - nowe forum o fiat w Tychach i innych zakładach pracy.  cała prawda o twoim zakładzie pracy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
interwencyjny skup zbóż klej lakma