#31 2007-06-13 12:34:04

saper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 60
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

Atryda napisał:

Rolą ZZ jest przede wszystkim Ochrona praw pracowniczych... tylko ze jak długo pracuje na fiacie nie słyszałem o wzmiance zęby sierpień kogoś wybronił.... a zobaczcie nie dawna aferę z mobingiem na montażu gdzie kierownicy namawiali ludzi o wypisywanie sie ze solidarności... Wanda przeszła sie po montażu  z megafonem i wymieniła każdego z tych skurw.... po nazwisku.... albo w powerze i 4 zwolnionych pracowników za przynależność związkową i za namawianie do zapisywania sie do "S".... związek ogłosił pogotowie strajkowe i chłopaki wrócili do pracy.... Potrzeba wam jeszcze jakis dowodów?? Wanda jak bedzie trzeba postawi sprawe na ostrzu noża.... a Gierot najpierw zadzwoni do dyrektora z pytaniem co moze zrobić...

TAK Jest Atryda ...Robol i to jest FAKT przed którym nie możesz się obronić, ani manipulować wypowiedzią..po prostu przyjmij do wiadomości że w fiacie są łamane prawa pracownicze a wy czyli sierpień80 nie bronicie naszych praw ...jesteście KŁAMCAMI I OSZUSTAMI

Offline

#32 2007-06-13 19:52:22

paraflu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-31
Posty: 20
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

saper napisał:

Atryda napisał:

Rolą ZZ jest przede wszystkim Ochrona praw pracowniczych... tylko ze jak długo pracuje na fiacie nie słyszałem o wzmiance zęby sierpień kogoś wybronił.... a zobaczcie nie dawna aferę z mobingiem na montażu gdzie kierownicy namawiali ludzi o wypisywanie sie ze solidarności... Wanda przeszła sie po montażu  z megafonem i wymieniła każdego z tych skurw.... po nazwisku.... albo w powerze i 4 zwolnionych pracowników za przynależność związkową i za namawianie do zapisywania sie do "S".... związek ogłosił pogotowie strajkowe i chłopaki wrócili do pracy.... Potrzeba wam jeszcze jakis dowodów?? Wanda jak bedzie trzeba postawi sprawe na ostrzu noża.... a Gierot najpierw zadzwoni do dyrektora z pytaniem co moze zrobić...

TAK Jest Atryda ...Robol i to jest FAKT przed którym nie możesz się obronić, ani manipulować wypowiedzią..po prostu przyjmij do wiadomości że w fiacie są łamane prawa pracownicze a wy czyli sierpień80 nie bronicie naszych praw ...jesteście KŁAMCAMI I OSZUSTAMI

Mało że nie bronią mało że nic nie robią poprostu pomagają w tym dyrekcji, po prostu SIERPIEŃ80 I METALOWCY POMAGAJĄ DYREKCJI W ŁAMANIU PRAW PRACOWNICZYCH i robolu przyjmij to do wiadomości.

Offline

#33 2007-06-13 23:35:05

Dejvid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

Widzicie Panie i Panowie

"Sierpień 80" przemówił. Pokazał na co ich związkowi najbardziej zależy. Abyśmy my pracowali na okrągło i nie pytali o pieniądze. Panie Robol zamilknij Pan i nie kompromituj już dalej siebie i tego swojego związku od siedmiu boleści !

Może wytłumacz lepiej Pan skąd Sierpień ma to Grande Punto ? Jeżeli jesteście czyści to opublikujcie w tym swoim Mikroinformatorze informację na temat tego samochodu, skąd wzieliście na niego kasę ?

Działalność związku zawodowego podlega także regułom prawnym. Mienie związku musi być udokumentowane. Myślę, że jeżeli Sierpnień nie chce się tłumaczyć ze swojego mienia przed pracownikami to może wytłumaczy się przed Urzędem Skarbowym

Offline

#34 2007-06-14 01:40:36

tyskie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-24
Posty: 14
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

robol napisał:

liniak napisał:

robol napisał:

Masz trochę za mało wiedzy twierdząc że niedzielę,święta i urlop.(zależy to od pracowników jak chcą to ich wola)

Bu ha ha, wy siedząc tam na stołkach takie bzdury wypisujecie.... wola pracowników....ha ha ha ha ha ha ha ha ale się tymi słowami ubawiłem, niech to będzie propozycja do kawału roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A KTO PODPISAł 400 NADBGODZIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRACOWNIK CZY SIERPIEŃ80!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
już wtedy przy podpisywaniu tego było wiadomo jeśli ktoś umie liczyć że sobót braknie!!!!!!!!!!!!!! czyli zostają śiwęta i niedziele, a poza tym gdybyście chodzili i pytali ludzi o zdanie to byście wiedzieli jaka atmosfera panuje, ja wam podpowiem , tu nie ma czy chcesz tylko musisz, sierpień podpisał 400 nadgodzin i dyrekcja moze cie  zmusic więc takich kitów nie wciskaj panie związkowy, ludzie i tak swoje wiedzą...
robolku skończ już te bzdury wypisywać, nie kompromituj się dalej, ani nie wypisuj tyle o swojej wiedzy , bo ta twoja wiedza to jak pracownika oszukać aby ci na tym stołku było dobrze.

Co do stołka to możemy się zamienić.Zapieprzam tak jak ty a może więcej.NIE MUSISZ CHODZIĆ W SOBOTY.TWOJA WOLA.Atmosferę znam pamiętam jak zadałem pytanie czy ludzie staną?A tak nawiasem kto płaci pensje Solidarności.

Tak samo pensje płaci FAP Solidarności jak i sierpniowi 80. Ja się mogę Ciebie zapytać jakie premie dostają liderzy sierpnia? Jakimi samochodami jeżdżą??? I dlaczego jest to Alfa 156???

Offline

#35 2007-06-14 11:17:56

saper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 60
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

Dejvid napisał:

Widzicie Panie i Panowie

"Sierpień 80" przemówił. Pokazał na co ich związkowi najbardziej zależy. Abyśmy my pracowali na okrągło i nie pytali o pieniądze. Panie Robol zamilknij Pan i nie kompromituj już dalej siebie i tego swojego związku od siedmiu boleści !

Może wytłumacz lepiej Pan skąd Sierpień ma to Grande Punto ? Jeżeli jesteście czyści to opublikujcie w tym swoim Mikroinformatorze informację na temat tego samochodu, skąd wzieliście na niego kasę ?

Działalność związku zawodowego podlega także regułom prawnym. Mienie związku musi być udokumentowane. Myślę, że jeżeli Sierpnień nie chce się tłumaczyć ze swojego mienia przed pracownikami to może wytłumaczy się przed Urzędem Skarbowym

Dejvid...zastanawiam się na wystosowaniem informacji do pewnych instytucji aby to sprawdzili, co proponujecie Urząd Skarobwy czy Centralne Biuo Antykorupcyjne?

Offline

#36 2007-06-14 13:14:05

paraflu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-31
Posty: 20
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

Moja propozycja jest taka aby sierpień 80 został zdelegalizowany, jako związek są już wypaleni i nie mają prawa wypowiadać się w imieniu pracowników fizycznych.

Offline

#37 2007-06-14 23:29:30

Dejvid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

saper napisał:

Dejvid...zastanawiam się na wystosowaniem informacji do pewnych instytucji aby to sprawdzili, co proponujecie Urząd Skarobwy czy Centralne Biuo Antykorupcyjne?

Myślę, że i jedna i druga instytucja będzie zainteresowana

Offline

#38 2007-06-15 12:49:37

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

prawdziwy-ROBOL napisał:

robol czy ty nie jesteś czasem franciszkiem g. tak mi to wygląda bo nie dość że głupoty piszesz w tych swoich gazetkach to jeszcze tu piszesz bzdury...ludzie już się na was poznali i spadają od was, powoli ale przecierają oczy, popieram PRECZ Z SIERPNIEM 80 I METALOWCAMI...wy to tak potraficie się wcielać w nie swoje role, wspomnę tu grupę niezadowolonych członków solidarności, czy to czasem nie wy jesteście tą grupą bo mi to pisemko strasznie sierpniem jechało co panie robol (przepraszam franciszku g.) proponuję zmieńcie już nicka bo nie jest to elegancko podszywać sie pod kogoś do kogo czuje się wstrent.

A ty panią z pod znaku S....

Offline

#39 2007-06-15 18:06:21

prawdziwy-ROBOL

Gość

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

robol napisał:

A ty panią z pod znaku S....

byłbym zaszczycony być wśród współpracowników pani z pod znaku S... bo bardzo lubię robić coś dla ludzi dla tych zwykłych, natomiast być tam gdzie ty to wstyd wielki wstyd, mówić że się jest za pracownikiem a pogardzać nim to jest wielki wstyd...

#41 2007-06-23 08:00:20

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

prawdziwy-ROBOL napisał:

robol napisał:

A ty panią z pod znaku S....

byłbym zaszczycony być wśród współpracowników pani z pod znaku S... bo bardzo lubię robić coś dla ludzi dla tych zwykłych, natomiast być tam gdzie ty to wstyd wielki wstyd, mówić że się jest za pracownikiem a pogardzać nim to jest wielki wstyd...

Wstyd to jest wtedy gdy mężczyzna niewieścieje i ślepo wierzy babie.Bo sam nie jest w stanie podejmować decyzji.

Offline

#42 2007-06-23 10:07:09

prawdziwy-ROBOL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 55
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

liczy się kto robi coś dla ludzi, ha ha ha,w przeciwienstwie do was to ta baba robi więcej od was i to jest najważniejsze, SIERPIEŃ 80 PO PROSTU SPRZEDAŁ SIĘ DYREKCJI i tak naprawdę to wy jesteście tą babą męską dającą d..y komu się tylko podoba tu akurat dyrekcji, ja współczuje tym ludziom którzy jeszcze do tego związku należą, LUDZIE PRZEMYJCIE OCZY ZOBACZCIE CO SIERPIEŃ 80 Z WAMI ROBI już czas najwyższy aby to zmienić

Offline

#43 2007-06-28 12:01:15

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

prawdziwy-ROBOL napisał:

liczy się kto robi coś dla ludzi, ha ha ha,w przeciwienstwie do was to ta baba robi więcej od was i to jest najważniejsze, SIERPIEŃ 80 PO PROSTU SPRZEDAŁ SIĘ DYREKCJI i tak naprawdę to wy jesteście tą babą męską dającą d..y komu się tylko podoba tu akurat dyrekcji, ja współczuje tym ludziom którzy jeszcze do tego związku należą, LUDZIE PRZEMYJCIE OCZY ZOBACZCIE CO SIERPIEŃ 80 Z WAMI ROBI już czas najwyższy aby to zmienić

Gadu,gadu...a członków ubywa.

Offline

#44 2007-06-28 15:35:22

prawdziwy-ROBOL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 55
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

ha ha ha, ha ha ha ha chyba z sierpnia 80 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale się ubawiłem, ha ha ha , jeszcze mi się chce śmiać ha ha  ha , ze śmiechu chyba dzisiaj nie zasne, ha ha ha ha ha, robol zaczą sam o sobie pisać!!!!!!!!!!

Offline

#45 2007-06-28 15:44:32

53959

Użytkownik

5865561
Skąd: wartość zmienna 56 lineC zmB
Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 84
WWW

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora