#16 2007-12-17 10:10:29

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: Co sądzicie o ostatniej ulotce Sierpnia80

kaka napisał:

pieta nie wychodzi z biura namiot tam rozlozyl i zycia juz nie ma wiec sie nie dziwcie ze mysli ze jest duzo chetnych do pracy ja tylko czekam az zacznal sie przyjecia na forda ka a to sie juz chyba zaczyna ciekawe skad wezma ludzi. Mlodzi MUSZA odejsc bo zazwyczaj sie ucza a ten system wyklucza wolne soboty co 2 tydzien. Dla nich wybor jest prosty. Albo szkola albo wojsko. Zamiast nich przyjdzie jakis 40 letni manius i powie po 1 dniu ze tu robic nie bedzie bo zajob jest. I tak to sie skonczy

Ci co się uczą mają wolne soboty.To tylko takie małe sprostowanie...

Offline

#17 2007-12-17 13:56:23

--==SZULER==--

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 29
Punktów :   -1 

Re: Co sądzicie o ostatniej ulotce Sierpnia80

robol ty chyba nie wiesz co piszesz albo jestes jakis pijany. mam na brygadzie studenta i zawsze sa bardzo duze problemy zeby dostal wolne. kzt zawsze mu powtarza ,ze  studia to  prywatna sprawa. a ja biedny nieuk musze do pracy przyjsc bo malolaty sie ucza.

Offline

#18 2007-12-17 15:07:28

fizol

Gość

Re: Co sądzicie o ostatniej ulotce Sierpnia80

robol nie nabijaj sobie postów głupawymi wypowiedziami:[

#19 2007-12-17 15:52:27

robotnik

Gość

Re: Co sądzicie o ostatniej ulotce Sierpnia80

A skąd robol może wiedzieć jak jest skoro siedzi daleko od pracowników gdzieś na hali 30 czy 31 i wie to co mu dyrekcja powie. Czy widział ktoś wśród pracowników tego gościa???

#20 2007-12-18 09:35:45

Dejvid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Co sądzicie o ostatniej ulotce Sierpnia80

krokodyl napisał:

a ciekawe co bedzie jak nie wprowadzą sytemu i jeszcze będą zwlaniac nie będzie przyjeć bo solidaruchy nie podpisały systemu 1000 osób czeka na pracę z tu nic........ale solidarnośc ma to głeboko...

Skoro jak piszesz nie jesteś pracownikiem i nic nie wiesz o tym co się dzieje na zakładzie to racz milczeć a nie obrażać ludzi co tutaj pracują.

1000 osób czeka na pracę ? Naprawdę jesteś naiwny. Jesteś kolejną ofiarą fiatowskiej propagandy sukcesu.

Ja już słyszałem o 10 chętnych na jedno miejsce co stoją i czekają za bramą

Wiesz jakie są braki w ludziach na liniach teraz, bez systemu ? Poczekaj jak przyjdziesz do pracy i zobaczysz jak smakuje linia to jeszcze tych "solidaruchów" będziesz odszczekiwał.

Życzę powodzenia !

Offline

#21 2007-12-18 09:56:23

prawdziwy-ROBOL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 55
Punktów :   

Re: Co sądzicie o ostatniej ulotce Sierpnia80

Propaganda była i jest tak wielka, niektórzy ludzie parę miesięcy temu wyzywali na solidarność, że nie chce wynegocjowanych podwyżek przez inne związki podpisać, a po wypłacie to znowu ci sami wyzywali że dla czego nie negocjowali dłużej, wszystko co negocjują związki prodyrekcyjne(min.sierpień i metalowcy) wygląda pięknie ale tylko na papierze, jeśli przyjdzie wypłata to wszystkim szczęka opada że tak mało. TU JEST TYLKO PROPAGANDA, posłuchajcie co mówią pracownicy a nie dyrekcja.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora