#1 2007-12-09 12:22:42

Tyszanin79

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 16
Punktów :   

Takie porównianie Fiata do Opla

Jestem długoletnim pracownikiem Fiata i od paru lat widze co sie dzieje w tej fabryce a z roku na rok jest coraz gorzejteraz sie tak zastanawiam jak to jest ze Ople który nie maa zysków daje 500zł podwyżki a Fiat który ma o połowe większe zyski niz rok temu nie daje zadnych podwyżek no jesli wejdzie nowy system pracy i zwizki wywalczą 1000zl a na chwile obecną to juz to mają bo po sobotnich rozmowach dyrekcja zaproponowała 700zł dodatku(pomniejszonego o kazdą wolną sobote) i 280zł podwyżki(średnio czyli dla mnie znów mniej) to moje zarobki w przyszłym roku pozostaną na tegorocznym poziomie a nie wzrosnąa tak wracając do związków to skoro rok temu w bielsku tylko sierpien 80 był za system to w Tychach juz wszystkie rozmawiają z dyrekcją o nim i tak sie zastanawiam kogo te związki reprezentują w tych rozmowach bo napewno nie załoge przynajmniej nie z mojego odcinku bo u mnie nikt nie che systemu

Offline

#2 2007-12-09 20:31:09

ceres

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 47
Punktów :   

Re: Takie porównianie Fiata do Opla

Proponuje odwrócić proporcje 700 do stawki jako podwyżka  a 200 Zł  DODATKU  za soboty  i będzie  pięknie , no ale nie w tej firmie ale  pomarzyć zawsze można, jeszcze tak dobrze tu nie było. NO chyba po strajku w 1992 roku i w tej metodzie jest pewien sposób STRAJK ! Inaczej załatwia nas bez mydła jak zwykle zresztą

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora