Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-10-30 20:05:24

Tyszanin79

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 16
Punktów :   

Kpina z dobrowolnego przyjscia 2 i 3-go

Do tej pory tylko czytałem opinie na tym forum ale w końcu musialem napisać o tym co dzieje sie u mnie na brygadzie w czoraj wszyscy którzy próbowali zrobic sobie dlugi weekend i miec wolne 2 i 3 listopada mieli rozmowe z kierownikiem Januszem B. mnie nie przekonał do swoich argumentow dlatego zostałem zaproszony na drugą rozmowe ale juz przy tej rozmowie był obecy kierownik zmianowy Podraza no i w koncu musiałem sie zgodzic na przyjscie w piatek a przypuszczam ze na piatkowej nocce bedą prowadzone kolejne rozmowy na temat soboty w tym zakladzie jak widać ludzi ma sie za dodatek do kluczy i ich zdanie ma sie gdzieś a co do przekupionych związków to niech sobie ulotki z tekstami o dobrowolnej pracy wsadzą gdzieś.

Offline

#2 2007-10-31 08:36:40

ceres

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 47
Punktów :   

Re: Kpina z dobrowolnego przyjscia 2 i 3-go

To koniec, zapal śliweczkę  1 LISTOPADA  za nasze związki zawodowe , przecież to ONE są opowiedziane za ten bałagan .To one są od obrony spraw pracowniczych a nie pracownik .Każdy może napisać ,namawiać nie róbcie ,nie przychodźcie ,bojkotujcie i siedzieć w ciepłej posadzie nie odpowiadając za nic .To ja muszę słuchać umizgów i płaczu lidera ,kierownika ze ciężko ze rodzina,ze dyrektor a on taki biedny wszyscy Go gnębią           A gdzie związki to ONE powinie zejść do do ludzi ,zatrzymać produkcję ,zamknąć  bramy .Nie ma co liczyć na większe podwyżki na lepsze warunki pracy ,bezpieczniejszy dojazd do pracy ,co powie ,zaproponuje DYREKCJA ONI podpiszą . TO KONIEC związków zawodowych w FIAT AUTO POLAND

Ostatnio edytowany przez ceres (2007-10-31 12:32:17)

Offline

#3 2007-10-31 11:47:34

Bussines22

Nowy użytkownik

Skąd: Spawalnia
Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kpina z dobrowolnego przyjscia 2 i 3-go

Racja 1 Listopada zapalmy znicze za nasze związki zawodowe, które są dla dyrekcji a nie dla pracownika. [*]

Ostatnio edytowany przez Bussines22 (2007-10-31 11:47:50)

Offline

#4 2007-10-31 15:28:33

ansi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-25
Posty: 9
Punktów :   

Re: Kpina z dobrowolnego przyjscia 2 i 3-go

ceres napisał:

To koniec, zapal śliweczkę  1 LISTOPADA  za nasze związki zawodowe , przecież to ONE są opowiedziane za ten bałagan .To one są od obrony spraw pracowniczych a nie pracownik .Każdy może napisać ,namawiać nie róbcie ,nie przychodźcie ,bojkotujcie i siedzieć w ciepłej posadzie nie odpowiadając za nic .To ja muszę słuchać umizgów i płaczu lidera ,kierownika ze ciężko ze rodzina,ze dyrektor a on taki biedny wszyscy Go gnębią           A gdzie związki to ONE powinie zejść do do ludzi ,zatrzymać produkcję ,zamknąć  bramy .Nie ma co liczyć na większe podwyżki na lepsze warunki pracy ,bezpieczniejszy dojazd do pracy ,co powie ,zaproponuje DYREKCJA ONI podpiszą . TO KONIEC związków zawodowych w FIAT AUTO POLAND

Za przeproszeniem,gówno prawda. ZZ są tak silne jak silna jest załoga. Skoro nie potraficie powiedzieć "NIE" to nawet nie ma o czym dyskutować,może Wanda ma Was za rączkę jeszcze trzymać gdy Wam przełożeni grożą,proszą i co tam jeszcze? Ja mam wolne,miłej pracy życzę i miłego pyskowania na palarniach i w szatniach. Załoga fiata jest żałosna więc w dupę brać będzie nadal.

Offline

#5 2007-10-31 23:12:50

Korriban

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kpina z dobrowolnego przyjscia 2 i 3-go

ansi napisał:

ceres napisał:

To koniec, zapal śliweczkę  1 LISTOPADA  za nasze związki zawodowe , przecież to ONE są opowiedziane za ten bałagan .To one są od obrony spraw pracowniczych a nie pracownik .Każdy może napisać ,namawiać nie róbcie ,nie przychodźcie ,bojkotujcie i siedzieć w ciepłej posadzie nie odpowiadając za nic .To ja muszę słuchać umizgów i płaczu lidera ,kierownika ze ciężko ze rodzina,ze dyrektor a on taki biedny wszyscy Go gnębią           A gdzie związki to ONE powinie zejść do do ludzi ,zatrzymać produkcję ,zamknąć  bramy .Nie ma co liczyć na większe podwyżki na lepsze warunki pracy ,bezpieczniejszy dojazd do pracy ,co powie ,zaproponuje DYREKCJA ONI podpiszą . TO KONIEC związków zawodowych w FIAT AUTO POLAND

Za przeproszeniem,gówno prawda. ZZ są tak silne jak silna jest załoga. Skoro nie potraficie powiedzieć "NIE" to nawet nie ma o czym dyskutować,może Wanda ma Was za rączkę jeszcze trzymać gdy Wam przełożeni grożą,proszą i co tam jeszcze? Ja mam wolne,miłej pracy życzę i miłego pyskowania na palarniach i w szatniach. Załoga fiata jest żałosna więc w dupę brać będzie nadal.

Święta prawda...

Offline

#6 2007-11-02 23:40:28

ceres

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 47
Punktów :   

Re: Kpina z dobrowolnego przyjscia 2 i 3-go

Jestem teraz ciekaw czy któryś  z działających związków zawodowych podejmie sie  obrony tych pracowników którzy w dniach 2/3 listopada za namową tychże  związków nie przyszli do pracy .Już jest mowa o obcięciu premii i tzn ,banicją

Ci co przyszli już zostali docenieni przez dozór ludzi na plan 100 aut ,a tempo 200

Offline

#7 2007-11-04 10:40:57

gosc2

Gość

Re: Kpina z dobrowolnego przyjscia 2 i 3-go

Słyszałem ze na lin A Lider podoił sie pracy i po czterech godzinach skapitulował .Wziął przepustkę  i poszedł do domu ( w takim bajzlu to no nie będzie pracować ) jak nowo przyjęty

#8 2007-11-04 12:45:40

Leader= Leser

Gość

Re: Kpina z dobrowolnego przyjscia 2 i 3-go

HE HE Wielkie zdziwienie . 80% tzw leaderów nie ma zielonego pojęcia o robocie .Co lepsze pomysły pracowników wpisują jako własne.Donoszenie i wyolbrzymianie problemów to jest ich mocna strona.
Chłopaki maja tyle roboty ze z nudów bajerują nowe pracownice a na efekty nie trzeba długo czekać.
Z robotniczym pozdrowieniem.Cześć pracy

#9 2007-11-04 17:23:37

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: Kpina z dobrowolnego przyjscia 2 i 3-go

ceres napisał:

To koniec, zapal śliweczkę  1 LISTOPADA  za nasze związki zawodowe , przecież to ONE są opowiedziane za ten bałagan .To one są od obrony spraw pracowniczych a nie pracownik .Każdy może napisać ,namawiać nie róbcie ,nie przychodźcie ,bojkotujcie i siedzieć w ciepłej posadzie nie odpowiadając za nic .To ja muszę słuchać umizgów i płaczu lidera ,kierownika ze ciężko ze rodzina,ze dyrektor a on taki biedny wszyscy Go gnębią           A gdzie związki to ONE powinie zejść do do ludzi ,zatrzymać produkcję ,zamknąć  bramy .Nie ma co liczyć na większe podwyżki na lepsze warunki pracy ,bezpieczniejszy dojazd do pracy ,co powie ,zaproponuje DYREKCJA ONI podpiszą . TO KONIEC związków zawodowych w FIAT AUTO POLAND

A ja nie wyraziłem zgody na pracę w te dni i nikt głowy mi nie urwał.Pracowali ci co chcieli.Związki nie kazały że musicie przychodzić do pracy to był wasz wybór.

Offline

#10 2007-11-21 16:51:08

Dejvid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Kpina z dobrowolnego przyjscia 2 i 3-go

Ja też nie przyszedłem 2 i 3 listopada do pracy. Mam gdzieś potrzeby zakładu, który traktuje mnie jak dodatek do klucza !!! Tak to już jest na tym świecie, że zawsze jest wybór ZAWSZE ! Musisz tylko umrzeć i wolałbym tego nie dokonać na linii fiata. To czy ktoś ma dla siebie szacunek czy woli żyć na kolanach to też jest wybór.
I proszę nie pisać, że ktoś coś musiał !

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Serwis laptopów url busy Stuttgart