Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-09-28 17:52:52

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Co sądzicie o pracy kierowników zmianowych.

Ciekawi mnie co oni robią na 2 i 3 zmianie, jakie jest ich zachowanie względem nas pracowników.

Offline

#2 2007-09-28 18:17:29

Kierownik ZT4

Gość

Re: Co sądzicie o pracy kierowników zmianowych.

też sie pracuje.........

#3 2007-12-16 22:41:50

monter 20 Lat

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-16
Posty: 48
Punktów :   

Re: Co sądzicie o pracy kierowników zmianowych.

W lecie na 3 zmianie śpią w klimatyzowanych biurach.
,,Wypełzają" koło 4.30 zziębnięci .

Offline

#4 2007-12-19 12:04:41

kinio

Użytkownik

3908484
Skąd: Spawalnia
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 126
Punktów :   

Re: Co sądzicie o pracy kierowników zmianowych.

xD jest tak ;]

Offline

#5 2008-03-06 09:52:58

spawaczNspawalnia

Gość

Re: Co sądzicie o pracy kierowników zmianowych.

Nie wszyscy kierownicy zmianowi tak robią,co poniektórzy są bardzo ambitni i przemierzają niezliczoną ilość kilometrów na swoich wiełosiepiedach w celu zwalczenia postepującej choroby zwanej lustrzycą,głośno przy tym wykrzykując "CZEMU TO NIE JEDZIE"

#6 2008-04-06 15:54:48

Dozór musi być

Gość

Re: Co sądzicie o pracy kierowników zmianowych.

Kierownik ma odpowiedzialna prace , musi czuwać nad tokiem produkcji .Robol ma klapy na oczach , stoi jak koń przy dyszlu , nawet nie wie co robi .A kierownik musi mysleć  i organizować prace temu koniowi . Bez kierownika robota by leżała na łopatkach , bo robol musi mieć nad łbem bata.

#7 2008-04-06 22:03:27

HujWdupeNierobom

Gość

Re: Co sądzicie o pracy kierowników zmianowych.

Dozór musi być napisał:

Kierownik ma odpowiedzialna prace , musi czuwać nad tokiem produkcji .Robol ma klapy na oczach , stoi jak koń przy dyszlu , nawet nie wie co robi .A kierownik musi mysleć  i organizować prace temu koniowi . Bez kierownika robota by leżała na łopatkach , bo robol musi mieć nad łbem bata.

Ty powinieneś kretynie mieć bata nad łbem!
Ludzie ciężko zapierdalają i robią na ciebie nierobie!
Niektórzy faktycznie może są tłumanami i trzeba im tłumaczyć przez kilka dni jak mają robić ale to nieliczni.
Zanim coś napiszesz to sie lepiej zastanów

#8 2008-04-13 08:05:42

pracownik fap

Gość

Re: Co sądzicie o pracy kierowników zmianowych.

kieronik to ciec przynajmniej u mnie na odcinku ....


koles kur... nic nie robi  tylko stoi jak kapo nad załoga


kolesie rozwalaja sobie rece a on kur... z haslem ze nilia musi isc co za ciec ja pier... normlanie jak go kiedys spotkam na ulicy to mu jebne....



ciekawe co z ta podwyzka 500 zl buaahaha

#9 2009-06-16 16:40:30

Ja was zwolnię za bramę

Gość

Re: Co sądzicie o pracy kierowników zmianowych.

Kierownik pilnuje swoich robotników na zmianie , aby pracowali wydajnie i dobrze. A jeżeli  ktoś chce w pracy sie opier-al-ać , to zostanie przeniesiony do innej cięzkie pracy / za karę / tam juz nie będzie się smial i obijał . KIEROWNIK  na zmianie jest bardzo potrzebny , bez niego robota lezy na łopatkach  . ROBOLE potrzebują bata i surowej dyscypliny .

#10 2009-08-04 18:08:02

stary komunista

Gość

Re: Co sądzicie o pracy kierowników zmianowych.

U mnie na lini kierownik , ciężko pracuje umyslowo , obserwuje np:pracę robotników , i czuwa aby  wszystkie zadania były dobrze wykonane. Po ciżekiej pracy pan kierownik idzie na zasłużony odpoczynek do domu . 
Wspólczuje dozorowi , oni są bardzo umęczeni po pracy .

#11 2011-10-07 17:37:25

Jozek z taśmy

Gość

Re: Co sądzicie o pracy kierowników zmianowych.

Nie narzekajcie tyle na kierowników, oni maja najbardziej odpowiedzialna pracę , widze jak oni  stale  obserwują czy  praownik coś nie spier-olił , czy pracownik siedzi czy ma luzy , bo jak sie obija  to mu trzeba roboty dołożyć .

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora