Nazwa forum

Opis forum


#16 2007-05-30 13:00:36

Blacha

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Linia montaż :(

bIeLsKo napisał:
Baran to cie niestety zrobil to po pierwsze
Po 2 ty musisz placic??? NIE!!! przeprowadz sie do Bielska zobaczysz jak to wspaniale jest dojezdzac ponad 100 km dziennie
po 3 zmeczeni i przepracowani??? chodz sprobuj popracowac tydzien zobaczymy jak bedziesz bedzal (pewnie jak baran)
po 4 ja sie do jebanych Tychow nie pchalem
po 5 popierasz blache w temacie zarobkow a co wy kur... wiecie ile my na linii B zarabiamy wy "hanysy" zawsze mieliscie stawki wieksze od nas mowie tu o stawkach na grupach
po 6 zgodzili sie na zmianie C na prace w niedziele  ??? pokaz mi chociaz jednego

Kolego nie wal  głupa bo walisz palcy by mi brakło w rękach tylu było chętnych mało tego to byli i tacy co mieli w tygodniu urlop a w niedziele  deklarowali że przyjdą  i to tyle na temat niedzieli a co chodzi o przewozy masz za daleko to się ZWOLNIJ!!!! co ty myślisz ze do Zator, Piotrowic mają bliżej??? i Płacą !!!! tak że nie pierdol bzdur KOLO!!! przyjdziesz na "C" to cię tam docenią 238 a nie 67

Offline

#17 2007-05-30 18:22:02

hajdas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 13
Punktów :   

Re: Linia montaż :(

Panowie, o co chodzi z tymi niedzielami, na linii A cisza spokój nikt nikogo nie namawiał nie rozmawiał padła tylko propozycja z strony lidera na to gromki śmiech,a potem cisza:P

Offline

#18 2007-05-30 23:15:19

gronie1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-24
Posty: 29
Punktów :   

Re: Linia montaż :(

hajdas napisał:

Panowie, o co chodzi z tymi niedzielami, na linii A cisza spokój nikt nikogo nie namawiał nie rozmawiał padła tylko propozycja z strony lidera na to gromki śmiech,a potem cisza:P

plotki są dwie ze robimy 6 niedziel do przerwy remontowej po2 na każdą zmiane albo podobno 1 żeby nie isć w sobote przed dniem rodzinnym

Ostatnio edytowany przez gronie1 (2007-05-30 23:16:00)

Offline

#19 2007-05-30 23:35:54

walczacy

Gość

Re: Linia montaż :(

robol napisał:

bIeLsKo napisał:

Brovar napisał:

HEJ Blacha!
Tak- Bielsko to ma trochę za dużo,my chcąc jeździć to musimy płacić,a im się w dupach poprzewracało! Wiecznie zmęczeni i przepracowani na linii (jakże najlepszej i przewspaniałej B) już tłumacze B-to jak BARANY!!! i kazdy o tym wie!!!!!!!!!
Pozdrawiam!

Baran to cie niestety zrobil to po pierwsze
Po 2 ty musisz placic??? NIE!!! przeprowadz sie do Bielska zobaczysz jak to wspaniale jest dojezdzac ponad 100 km dziennie
po 3 zmeczeni i przepracowani??? chodz sprobuj popracowac tydzien zobaczymy jak bedziesz bedzal (pewnie jak baran)
po 4 ja sie do jebanych Tychow nie pchalem
po 5 popierasz blache w temacie zarobkow a co wy kur... wiecie ile my na linii B zarabiamy wy "hanysy" zawsze mieliscie stawki wieksze od nas mowie tu o stawkach na grupach
po 6 zgodzili sie na zmianie C na prace w niedziele  ??? pokaz mi chociaz jednego

Twoja wola mogłeś się nie zgodzić na pracę w Tychach.I zostaw hanysów w spokoju bo tu masz chleb.Ci co dojeżdżają z Zatora mają gorzej i płacą za przejazd.Wróć do Powertrein.

Ciekaw jestem czy jak ty bys mial rodzine na utrzymaniu i jako jedyny pracowal w niej tez bys byl taki madry i bys odmowil

#20 2007-05-31 00:01:18

bIeLsKo

Gość

Re: Linia montaż :(

Blacha napisał:

bIeLsKo napisał:
Baran to cie niestety zrobil to po pierwsze
Po 2 ty musisz placic??? NIE!!! przeprowadz sie do Bielska zobaczysz jak to wspaniale jest dojezdzac ponad 100 km dziennie
po 3 zmeczeni i przepracowani??? chodz sprobuj popracowac tydzien zobaczymy jak bedziesz bedzal (pewnie jak baran)
po 4 ja sie do jebanych Tychow nie pchalem
po 5 popierasz blache w temacie zarobkow a co wy kur... wiecie ile my na linii B zarabiamy wy "hanysy" zawsze mieliscie stawki wieksze od nas mowie tu o stawkach na grupach
po 6 zgodzili sie na zmianie C na prace w niedziele  ??? pokaz mi chociaz jednego

Kolego nie wal  głupa bo walisz palcy by mi brakło w rękach tylu było chętnych mało tego to byli i tacy co mieli w tygodniu urlop a w niedziele  deklarowali że przyjdą  i to tyle na temat niedzieli a co chodzi o przewozy masz za daleko to się ZWOLNIJ!!!! co ty myślisz ze do Zator, Piotrowic mają bliżej??? i Płacą !!!! tak że nie pierdol bzdur KOLO!!! przyjdziesz na "C" to cię tam docenią 238 a nie 67

bylem na C jak robiliscie 238 i wcale nie bylo tak zle jak ty to przezywasz

a co do przewozow to kolo nie masz pojecia o co wogule chodzilo z nimi a sie odzywasz

Ci z Zatora,Piotrowic czy innych miejscowosci zatrudnili sie w FAP Tychy i chcac dojechac do pracy musza placic za bilet a to ze fiat im doplaca to juz nie widzisz ja i wielu innych z bielska zatrudnieni bylismy w FAP Bielsko-Biała i nam nikt nie doplacal do przewozow tak jak wam.Sami za wlasne pieniadze musielismy dojezdzac a niektorzy dojezdzali nawet z Milowki czy Jelesni.Nas przeniesiono z fabryki do ktorej mielismy blisko o paredziesiat kilometrow dalej i w ramach rekompensaty zwiazki zawodowe podpisaly ze Fiat bedzie nas dowozil za darmo.Co do twojej propozycji zebym sie zwolnil proponuje to tobie bo szukasz dziury w calym i pokazujesz jaki jestes anty.Powinnismy sie jednoczyc a ty wyszukujesz pretekstow zeby sie klucic i nawzejam oczerniac i nie pisz mi ze pewnie jestem z solidarnosci czy takie tam w fiacie nie ma zwiazkow.Zwiazki zawodowe powinny byc poza zakladem pracy a nie na garnuszku dyrekcji.

#21 2007-06-01 11:42:15

Bielsko Dragons

Gość

Re: Linia montaż :(

Nie zna tematu co do Bielska a bedzie sie wymondrzal nie powinno byc wasni miedzy pracownikami i jakies takie dogadywania bo to bo tamto mnie denerwuja ja sam jeste z Bielska i mam juz przepracowanych ladnych parenascie  lat i od 9 lat dojezdzam do Tychów i nie jest to zbyt mile majac rodzine ze niema mnie wczesnie z pracy tak jak pracowalem w Bielsku i musze z tym zyc a co do pracy to pracowac trzeba wszedzie nawet za granica tylko ze place sa inne ale to z innej beczki nie wazne czy to jest linia A,B,C pracowalem na kazdej z nich i zyje pracy sie nie boje a ci co strasznie nazekaja to powinni zastanowic sie czy nie lepiej wkoncu cos zmienic w swoim zyciu jesli chodzi o prace i jej nie zmienic ale nie ma prawa nikt noikomu mowic w ten sposob zeby sie zwolnil bo kazdy ma jakies problemy w zyciu osobistym i ma prawo miec jakies komplikacje jesli chodzi o dojazd czy meczaca prace chyba ze sa tacy co po pracy ida do baru i potem tylko spanie i robota bo nie ma co robic a strasznie sie by madzyli tacy to mnie wkurzaja wiec mysle ze te dogadywania jakie tu zobaczylem wedlug mnie sa bezsensowne i zycze wszystkim zyczliwosci i leprzych czasow zebysmy sie doczekali jesli chodzi o nasz zaklad FIATA.

#22 2007-06-01 12:50:05

wkurwiony

Gość

Re: Linia montaż :(

niestety pracowałem na liniiB i tam każdy z bielska ma o wile większą stawkę niż ci ze śląska, i jeszcze ciągle łażą do kierownika o podwyżki bo barany mało zarabiaja, a ze kierownictwo jest również z bielska to oni dostają a hanysy tylko obietnice

#23 2007-06-01 17:54:17

53959

Użytkownik

5865561
Skąd: wartość zmienna 56 lineC zmB
Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 84
WWW

Re: Linia montaż :(

Czyżby kroił sie powód do strajku...równanie stawek (oczywiście w górę?) a może zrobimy zawody między Tychami a Bielskiem...
Ilość omdleń stanowi o wygranej. Albo przeciąganie liny 2 tysiące z Tychów i 2 tysiące z Bielska...

Nie chcę angażować się w te dylematy, ale uważam iż kierownictwo powinno wyjaśnić dlaczego zarabiam 200zł mniej od kogoś kto wykonuje podobna pracę co ja. Nie wiem, choć czytam gazetki-wiarygodność mi nieznana.

Offline

#24 2007-06-02 22:19:50

Dejvid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Linia montaż :(

Bielsko:

Chciałem koledze zapodać mały łyk historii. Otóż Bielsko to historyczny Sląsk. Tak, tak Panie kolego. Granica jest na rzece Białej. Tak więc przynajmniej połowa Bielszczan to HANYSY Więc nie sraj do gniazda swego bo Wasze babki i dziadkowie to nieraz przed śmiercią mieli jedno żądanie aby ich po śląskiej stronie pochować


Może nie obrzucajmy się błotem bo jedziemy na jednym wózku. Los nas wszystkich rzucił do tego zakładu i razem musimy pracować. Mi nie wadzicie i nic do Was nie mam.

A o to, że przewozy mają za darmo to nie należy winić Bielszczan, że sobie wywalczyli a tych co im to dali.

Offline

#25 2007-06-03 08:28:57

palnik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-27
Posty: 12

Re: Linia montaż :(

Strajk z Bielskiem???? heheh !!! znów przyjdą pod bramę i powiedzą ze oni chcą pracować.

Offline

#26 2007-06-03 11:18:09

M1

Gość

Re: Linia montaż :(

Brovar jakbyś miał mózg zamiast trocin to wiedziałbyś że nas przenieśli z Bielska do tej pier.... dziury więc warunki dojazdu zmienili oni nie my,a poza tym hanys ma zawsze krzywdę.Dobry hanys to martwy hanys.Pozdrawiam Bielsko.poza tym nie podoba się praca w Fiacie to do marketu,albo na budowę zaprawę nosić ,nie mieszać bo byś spier.... proporcje.BIELSKO GÓRĄ I LINIA B

#27 2007-06-03 11:18:24

zadowolony 1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Linia montaż :(

na B zaczna w koncu pracowac jak wejda im pandy moze sie troszke pomecza

Offline

#28 2007-06-03 14:44:43

M1

Gość

Re: Linia montaż :(

Brovar jakbyś miał mózg zamiast trocin to wiedziałbyś że nas przenieśli z Bielska do tej pier.... dziury więc warunki dojazdu zmienili oni nie my,a poza tym hanys ma zawsze krzywdę.Dobry hanys to martwy hanys.Pozdrawiam Bielsko.poza tym nie podoba się praca w Fiacie to do marketu,albo na budowę zaprawę nosić ,nie mieszać bo byś spier.... proporcje.BIELSKO GÓRĄ I LINIA B

#29 2007-06-03 22:27:51

Dejvid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Linia montaż :(

M1:

Gdzieś ty się ulągł ? człowieku zastanów się nad tym coś napisał i zgłoś się do jakiegoś psychiatry.
Jak tak się wysławia dorosły człowiek to zaraz widać jaki poziom kultury trzyma linia B.

Offline

#30 2007-06-03 22:56:43

53959

Użytkownik

5865561
Skąd: wartość zmienna 56 lineC zmB
Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 84
WWW

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora