Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-05-22 18:48:27

Brovar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-22
Posty: 19
Punktów :   

Linia montaż :(

To może ja zacznę.
Jak to jest ?! ...plany wykonania sam. sie nie zmieniaja a ludzi na brygadach ubywa!!!!! Jeden człowiek na brygadzie to jest bardzo dużo a takie sztukowanie po "połówce człowieka" to jakieś chore jest. My tu kiedyś popadamy jak muchy! A jeszcze jakość ma być idealna!!!!
Co to ma być!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

#2 2007-05-22 19:42:37

Kotlet

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Linia montaż :(

Moje zdanie jest jedne, sami ludzie do wszystkiego uczą, miałem przykład na tych pracujących Niedzielach, najpierw straszny szum na lini po chwili już cisza każdy duzo mówił a potem luz cała linia B sie zgodziła i pod naciskiem w trakcie indywidualnych rozmów z Kierownictwem juz sporo ludzi z sąsiadujących lini poszło by w niedziele do pracy. Nawet niektórzy już znależli pozytywną stronę tej niedzieli!! że lepiej przyjść w niedziele na noc niż w sobote zostać na 12 gdz. Moje zdanie jakie wybieranie NIEDZIELE WOLNE I JUZ A NIE WYBORY I SZUKANIE POZYTYWNYCH STRON!! LUDZIE OPAMIęTAJCIE SIę TO NIE OBóZ PRACY, BO W OBOZIE WIęCEJ MOżNA ZAROBIć

Offline

#3 2007-05-23 03:35:27

saper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 60
Punktów :   

Re: Linia montaż :(

jeszcze chwila, kwestia czasu, młodzi się sami pozwalniają i zostaną starsi pracownicy i...? hehehe

Offline

#4 2007-05-23 08:35:36

priorytet

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Linia montaż :(

kotlet i saper mają racje tak będzie młodzi popłyną i to szybko a niedziele są wolne nawet żółtki nie pracują tyle

Offline

#5 2007-05-23 23:36:42

fiacior

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Linia montaż :(

i tu koło sie zamyka!! jak przestaniemy jebać niedziele i soboty to od razu zacznie sie straszeniem ZWOLNIENIAMI!!  i tak to zawsze było w tyk kurwidołku!!

Offline

#6 2007-05-24 00:13:21

Dejvid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Linia montaż :(

Brovar napisał:

To może ja zacznę.
Jak to jest ?! ...plany wykonania sam. sie nie zmieniaja a ludzi na brygadach ubywa!!!!! Jeden człowiek na brygadzie to jest bardzo dużo a takie sztukowanie po "połówce człowieka" to jakieś chore jest. My tu kiedyś popadamy jak muchy! A jeszcze jakość ma być idealna!!!!
Co to ma być!!!!!!!!!!!!!!!!

Taaa to typowy fiatowski durny pomysł jakiegoś równie durnego biurokraty. Jak można czlowieka podzielić na pół ?

Może auto też przerżną na połowe i sprzedają po połowie ?

Pół dnia linia zapiernicza bo pracujesz jednego więcej a drugie pół dnia jedzie jeszcze szybciej bo były w międzyczasie awarie i trzeba nadrobić ale w międzyczasie także i człowieka wzięli i trzeba nadrabiać w jednego mniej. Typowa fiatowska PARANOJA !!!

Offline

#7 2007-05-24 00:34:57

ocb

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Linia montaż :(

jakie niedziele? jakie zwolnienia? jak będę przymuszany do pracy w niedziele to sam sie zwolnię!!! a co do sobót do przyznam że jest lipa, niby nieobowiązkowe-przymuszane...... o urlop (który sie nam po prostu należy)  to ciężko no bo produkcja najważniejsza a osób wciąż brakuje co tam życie prywatne... ?? Niby mamy Unię Europejską a w Europie Zachodniej praktycznie ludzie nie pracują w soboty a w niedziele to ciężko zatankować.... Potem przyjeżdżają do Polski i widok otwartych hipermarketów tworzy dalej stereotyp Polski jako Polski zacofanej....no bo jak już sie przyjęło tydzień w Polsce trwa od pon-sob a na "zachodzie" do piątku, ktoś powinien coś zrobić w tym kierunku..... jakieś związki, a najlepiej my sami- ale tu problem tkwi w polskiej mentalności i polityce....

Offline

#8 2007-05-26 22:37:59

damian

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 7
Punktów :   

Re: Linia montaż :(

tak kur... pier... te soboty!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

#9 2007-05-28 07:56:01

Blacha

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Linia montaż :(

Zgadzam się z [Kotlet]!!! munie na zmianie C cała linia B zgodziła się na niedzielę po zapytaniu  jednego delikwenta z linii  B dlaczego chce przyjść do  pracy w niedzielę odpowiedział  dla zarobku bo mało zarabia większość  ludzi na linii B to pracownicy z Bielska  stawki mają wyższe od naszych za przewozy nic nie płacą i standard tych przewozów jest o wiele lepszy i jemu jeszcze MAłO??!!!! HAŃBA

Offline

#10 2007-05-28 18:07:20

Brovar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Linia montaż :(

HEJ Blacha!
Tak- Bielsko to ma trochę za dużo,my chcąc jeździć to musimy płacić,a im się w dupach poprzewracało! Wiecznie zmęczeni i przepracowani na linii (jakże najlepszej i przewspaniałej B) już tłumacze B-to jak BARANY!!! i kazdy o tym wie!!!!!!!!!
Pozdrawiam!

Offline

#11 2007-05-30 08:33:30

Bielsko

Gość

Re: Linia montaż :(

Brovar napisał:

HEJ Blacha!
Tak- Bielsko to ma trochę za dużo,my chcąc jeździć to musimy płacić,a im się w dupach poprzewracało! Wiecznie zmęczeni i przepracowani na linii (jakże najlepszej i przewspaniałej B) już tłumacze B-to jak BARANY!!! i kazdy o tym wie!!!!!!!!!
Pozdrawiam!

Kolo odpierdol sie od Bielska

#12 2007-05-30 09:52:48

bielsko

Gość

Re: Linia montaż :(

Blacha napisał:

Zgadzam się z [Kotlet]!!! munie na zmianie C cała linia B zgodziła się na niedzielę po zapytaniu  jednego delikwenta z linii  B dlaczego chce przyjść do  pracy w niedzielę odpowiedział  dla zarobku bo mało zarabia większość  ludzi na linii B to pracownicy z Bielska  stawki mają wyższe od naszych za przewozy nic nie płacą i standard tych przewozów jest o wiele lepszy i jemu jeszcze MAłO??!!!! HAŃBA

Nie cała linia sie zgodzila wiec nie pisz bzdur jak nie wiesz, a co do przewozow to zapraszam do Bielska kto Ci sie broni przeprowadzic i wtedy bedziesz mogl jezdzic sobie w tych super wypasionych i luksusowych autobusiakch po 100 km dziennie

#13 2007-05-30 11:42:08

nigdy

Gość

Re: Linia montaż :(

zmiana C linia B sie zgodzila na niedziele nieznam takiego osobiscie wiec nie piepsz głupot OK!!!  byl jeden moze dwa zawsze sie ktos znajdzie, hanys co ma wiecznie mało!! a co do niedzieli to wybieram wypowiedzenie z pracy jak mam przyjsc w niedziele, kiedy ja mam wyjsc na piwko, spedzic czas z rodzina, co ich pojebało!!!! nigdy!!!!

#14 2007-05-30 11:59:25

bIeLsKo

Gość

Re: Linia montaż :(

Brovar napisał:

HEJ Blacha!
Tak- Bielsko to ma trochę za dużo,my chcąc jeździć to musimy płacić,a im się w dupach poprzewracało! Wiecznie zmęczeni i przepracowani na linii (jakże najlepszej i przewspaniałej B) już tłumacze B-to jak BARANY!!! i kazdy o tym wie!!!!!!!!!
Pozdrawiam!

Baran to cie niestety zrobil to po pierwsze
Po 2 ty musisz placic??? NIE!!! przeprowadz sie do Bielska zobaczysz jak to wspaniale jest dojezdzac ponad 100 km dziennie
po 3 zmeczeni i przepracowani??? chodz sprobuj popracowac tydzien zobaczymy jak bedziesz bedzal (pewnie jak baran)
po 4 ja sie do jebanych Tychow nie pchalem
po 5 popierasz blache w temacie zarobkow a co wy kur... wiecie ile my na linii B zarabiamy wy "hanysy" zawsze mieliscie stawki wieksze od nas mowie tu o stawkach na grupach
po 6 zgodzili sie na zmianie C na prace w niedziele  ??? pokaz mi chociaz jednego

#15 2007-05-30 12:44:58

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: Linia montaż :(

bIeLsKo napisał:

Brovar napisał:

HEJ Blacha!
Tak- Bielsko to ma trochę za dużo,my chcąc jeździć to musimy płacić,a im się w dupach poprzewracało! Wiecznie zmęczeni i przepracowani na linii (jakże najlepszej i przewspaniałej B) już tłumacze B-to jak BARANY!!! i kazdy o tym wie!!!!!!!!!
Pozdrawiam!

Baran to cie niestety zrobil to po pierwsze
Po 2 ty musisz placic??? NIE!!! przeprowadz sie do Bielska zobaczysz jak to wspaniale jest dojezdzac ponad 100 km dziennie
po 3 zmeczeni i przepracowani??? chodz sprobuj popracowac tydzien zobaczymy jak bedziesz bedzal (pewnie jak baran)
po 4 ja sie do jebanych Tychow nie pchalem
po 5 popierasz blache w temacie zarobkow a co wy kur... wiecie ile my na linii B zarabiamy wy "hanysy" zawsze mieliscie stawki wieksze od nas mowie tu o stawkach na grupach
po 6 zgodzili sie na zmianie C na prace w niedziele  ??? pokaz mi chociaz jednego

Twoja wola mogłeś się nie zgodzić na pracę w Tychach.I zostaw hanysów w spokoju bo tu masz chleb.Ci co dojeżdżają z Zatora mają gorzej i płacą za przejazd.Wróć do Powertrein.

Ostatnio edytowany przez robol (2007-05-30 12:49:52)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora