Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2007-06-07 18:23:16

Borys

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

jojczycie i jojczycie jest prosty szybki sposob aby cos zrobic trzeba wkoncu zorganizowac spotkanie po pracy albo w jakis dzien wolny czyli zaniedlugo w zaden i zaczac dzialac.spalic ten syf najlepiej

Offline

#17 2007-06-07 18:51:56

kinio

Użytkownik

3908484
Skąd: Spawalnia
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 126
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

Ta spalić... jak spalisz to będziesz go odbudowywał za frajer... a potem pracował w "obozie pracy" przez 20 lat za darmo...

Offline

#18 2007-06-07 18:57:29

53959

Użytkownik

5865561
Skąd: wartość zmienna 56 lineC zmB
Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 84
WWW

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

Jak mogłeś pomyśleć o spaleniu firmy?

Kolega miał na pewno na myśli spalanie kalorii.

Offline

#19 2007-06-07 19:10:56

kinio

Użytkownik

3908484
Skąd: Spawalnia
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 126
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

To niech piwa na bramie nie pije xD Spalić syf ... takiego określenia na kalorie jeszcze nie słyszałem ...

Offline

#20 2007-06-08 09:55:44

paraflu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-31
Posty: 20
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

robol napisał:

saper napisał:

na oplu wywalczyli podwyżki i będą walczyć o kolejne, a u nas sierpień i podobni im, ciemnotę nam wciskają ze się nie da....

A solidarność nie wciska ci kitu.Jeżdżą po Włoszech kumają się z makaronami a ci zacierają ręce i wyprowadzają produkcję silników z Powertrain (zgadzając się na system)A w Bielsku przedłużony urlop zmniejszenie produkcji silników i mniej zamówień.Co dalej zobaczymy....

natomiast sierpień jeździ na wódeczke z dyrekcją, jak co roku trzeba udanie zakończyć negocjacje, buhaha i tylko oni są w poprządku bo wywalczyli coś dla dyrekcji a nie dla pracownika, buhaha, panowie z sierpnia macie grobowe poczucie humoru. aha z ostatniej chwili; podobno wywalczyliście dla dyrekcji niedziele robocze?????????
GRATULACJE od pracowników takich związków to ze świecą szukać

Offline

#21 2007-06-09 16:11:24

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

liniak napisał:

robol ty mi coś pachniesz sierpniem ale jesteś tu w mniejszości, ludzie już się na was poznali co widac na forum. Wkażdej gazetce z sierpnia jestem w stanie ci udowodnic że oni są przeciwko pracownikom, jeśli umisz to zacznij czytac ze zrozumieniem między wersami, a nie to co oni chcą przekazac, już to udowodniłem kilku osobom i zmieniły związek, a byli bardzo oddani sierpniowi,  precz z sierpniem i metalowcami!!!!!

Byłem w solidarności ale gdy sprzedali się władzy wystąpiłem.Jestem z Sierpnia80 i się tego nie wstydzę.Bo rolą związku jest nie tylko walczyć o pracowników ale też o ich pracę.A życie polega też na dialogu.(Gdy spotka się dwóch Polaków tam są trzy zdania i brak tolerancji.)

Ostatnio edytowany przez robol (2007-06-09 16:45:24)

Offline

#22 2007-06-09 17:52:15

saper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 60
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

robol napisał:

liniak napisał:

robol ty mi coś pachniesz sierpniem ale jesteś tu w mniejszości, ludzie już się na was poznali co widac na forum. Wkażdej gazetce z sierpnia jestem w stanie ci udowodnic że oni są przeciwko pracownikom, jeśli umisz to zacznij czytac ze zrozumieniem między wersami, a nie to co oni chcą przekazac, już to udowodniłem kilku osobom i zmieniły związek, a byli bardzo oddani sierpniowi,  precz z sierpniem i metalowcami!!!!!

Byłem w solidarności ale gdy sprzedali się władzy wystąpiłem.Jestem z Sierpnia80 i się tego nie wstydzę.Bo rolą związku jest nie tylko walczyć o pracowników ale też o ich pracę.A życie polega też na dialogu.(Gdy spotka się dwóch Polaków tam są trzy zdania i brak tolerancji.)

robol. a sierpień nie "zaprzedał" się władzy? Jak sierpień walczy o naszą pracę? Jaki dialg? człowieku co ty gadasz, ty chyba na fiacie nie robisz....

Offline

#23 2007-06-09 22:51:00

Artur

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

robol napisał:

...nie tylko walczyć o pracowników ale też o ich pracę.

No i wywalczyli! pracę w soboty, niedzielę, święta i urlop

W sytuacji, kiedy fiatowi brakuje chętnych do pracy, chyba nadeszła już najwyższa pora przerzucić się na walkę o wyższe pensje i lepsze warunki pracy, nie sądzisz? Co teraz robi S80? zapobiega grupowym zwolnieniom?

Waszym zadaniem jest TYLKO i WYŁĄCZNIE obrona interesów pracowników! Zakład potrafi sam się o siebie zatroszczyć i na pewno nie pozwoli się zbankrutować, a jeśli już na starcie zakładacie, że nie możecie żądać zbyt wiele - to jak chcecie uzyskać coś w negocjacjach? Pytając o zniżkę w sklepie prosisz o 10% żeby dostać 5 ("bo jak sklep nie zarobi, to za tydzień mogę go zamknąć!"), czy o nierealne 20 żeby uzyskać 10?

Offline

#24 2007-06-10 16:30:34

stiwi_monter

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

Witam. Znalazłem kwitek z wypłaty z czerwca ubiegłego roku i ku mojemu zdziwieniu wtedy zarobiłem o 15 zł więcej!!! Więc pytam sie P....... SIERPNIA80 GDZIE TA PODWYżKA ?  PRECZ Z SIERPNIEM80 TO NIE ZWIąZEK DLA PRACOWNIKóW TYLKO ZWIąZEK DLA DYREKCJI I KOLESI!!!

Offline

#25 2007-06-10 19:51:42

liniak

Gość

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

robol napisał:

liniak napisał:

robol ty mi coś pachniesz sierpniem ale jesteś tu w mniejszości, ludzie już się na was poznali co widac na forum. Wkażdej gazetce z sierpnia jestem w stanie ci udowodnic że oni są przeciwko pracownikom, jeśli umisz to zacznij czytac ze zrozumieniem między wersami, a nie to co oni chcą przekazac, już to udowodniłem kilku osobom i zmieniły związek, a byli bardzo oddani sierpniowi,  precz z sierpniem i metalowcami!!!!!

Byłem w solidarności ale gdy sprzedali się władzy wystąpiłem.Jestem z Sierpnia80 i się tego nie wstydzę.Bo rolą związku jest nie tylko walczyć o pracowników ale też o ich pracę.A życie polega też na dialogu.(Gdy spotka się dwóch Polaków tam są trzy zdania i brak tolerancji.)

tak panie sierpniowy pracować, pracować, pracować, pracować,.............................................................. ..........................................................................................................................................................
a co za DARMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Panie sierpniowy zastanów się nad tym co piszesz bo w tej chwili wszyscy powinni się ze związku sierpień 80 wypisać, kiedy były złe czasy trzeba było oszczędzac nie wolno było o nic walczyc teraz kiedy są dobre czasy znów trzeba oszczędzac aby AKCIONARIUSZE BYLI ZADOWOLENI natomiast pracownika można zniewolic wykożystac byle się na stołkach dobrze siedziało, panowie sierpnie

#26 2007-06-11 09:21:49

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

Artur napisał:

robol napisał:

...nie tylko walczyć o pracowników ale też o ich pracę.

No i wywalczyli! pracę w soboty, niedzielę, święta i urlop

W sytuacji, kiedy fiatowi brakuje chętnych do pracy, chyba nadeszła już najwyższa pora przerzucić się na walkę o wyższe pensje i lepsze warunki pracy, nie sądzisz? Co teraz robi S80? zapobiega grupowym zwolnieniom?

Waszym zadaniem jest TYLKO i WYŁĄCZNIE obrona interesów pracowników! Zakład potrafi sam się o siebie zatroszczyć i na pewno nie pozwoli się zbankrutować, a jeśli już na starcie zakładacie, że nie możecie żądać zbyt wiele - to jak chcecie uzyskać coś w negocjacjach? Pytając o zniżkę w sklepie prosisz o 10% żeby dostać 5 ("bo jak sklep nie zarobi, to za tydzień mogę go zamknąć!"), czy o nierealne 20 żeby uzyskać 10?

Masz trochę za mało wiedzy twierdząc że niedzielę,święta i urlop.(zależy to od pracowników jak chcą to ich wola)

Offline

#27 2007-06-11 11:15:51

liniak

Gość

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

robol napisał:

Masz trochę za mało wiedzy twierdząc że niedzielę,święta i urlop.(zależy to od pracowników jak chcą to ich wola)

Bu ha ha, wy siedząc tam na stołkach takie bzdury wypisujecie.... wola pracowników....ha ha ha ha ha ha ha ha ale się tymi słowami ubawiłem, niech to będzie propozycja do kawału roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A KTO PODPISAł 400 NADBGODZIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRACOWNIK CZY SIERPIEŃ80!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
już wtedy przy podpisywaniu tego było wiadomo jeśli ktoś umie liczyć że sobót braknie!!!!!!!!!!!!!! czyli zostają śiwęta i niedziele, a poza tym gdybyście chodzili i pytali ludzi o zdanie to byście wiedzieli jaka atmosfera panuje, ja wam podpowiem , tu nie ma czy chcesz tylko musisz, sierpień podpisał 400 nadgodzin i dyrekcja moze cie  zmusic więc takich kitów nie wciskaj panie związkowy, ludzie i tak swoje wiedzą...
robolku skończ już te bzdury wypisywać, nie kompromituj się dalej, ani nie wypisuj tyle o swojej wiedzy , bo ta twoja wiedza to jak pracownika oszukać aby ci na tym stołku było dobrze.

#28 2007-06-11 13:35:13

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

liniak napisał:

robol napisał:

Masz trochę za mało wiedzy twierdząc że niedzielę,święta i urlop.(zależy to od pracowników jak chcą to ich wola)

Bu ha ha, wy siedząc tam na stołkach takie bzdury wypisujecie.... wola pracowników....ha ha ha ha ha ha ha ha ale się tymi słowami ubawiłem, niech to będzie propozycja do kawału roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A KTO PODPISAł 400 NADBGODZIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRACOWNIK CZY SIERPIEŃ80!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
już wtedy przy podpisywaniu tego było wiadomo jeśli ktoś umie liczyć że sobót braknie!!!!!!!!!!!!!! czyli zostają śiwęta i niedziele, a poza tym gdybyście chodzili i pytali ludzi o zdanie to byście wiedzieli jaka atmosfera panuje, ja wam podpowiem , tu nie ma czy chcesz tylko musisz, sierpień podpisał 400 nadgodzin i dyrekcja moze cie  zmusic więc takich kitów nie wciskaj panie związkowy, ludzie i tak swoje wiedzą...
robolku skończ już te bzdury wypisywać, nie kompromituj się dalej, ani nie wypisuj tyle o swojej wiedzy , bo ta twoja wiedza to jak pracownika oszukać aby ci na tym stołku było dobrze.

Co do stołka to możemy się zamienić.Zapieprzam tak jak ty a może więcej.NIE MUSISZ CHODZIĆ W SOBOTY.TWOJA WOLA.Atmosferę znam pamiętam jak zadałem pytanie czy ludzie staną?A tak nawiasem kto płaci pensje Solidarności.

Ostatnio edytowany przez robol (2007-06-11 13:44:18)

Offline

#29 2007-06-12 18:46:17

Atryda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

Rolą ZZ jest przede wszystkim Ochrona praw pracowniczych... tylko ze jak długo pracuje na fiacie nie słyszałem o wzmiance zęby sierpień kogoś wybronił.... a zobaczcie nie dawna aferę z mobingiem na montażu gdzie kierownicy namawiali ludzi o wypisywanie sie ze solidarności... Wanda przeszła sie po montażu  z megafonem i wymieniła każdego z tych skurw.... po nazwisku.... albo w powerze i 4 zwolnionych pracowników za przynależność związkową i za namawianie do zapisywania sie do "S".... związek ogłosił pogotowie strajkowe i chłopaki wrócili do pracy.... Potrzeba wam jeszcze jakis dowodów?? Wanda jak bedzie trzeba postawi sprawe na ostrzu noża.... a Gierot najpierw zadzwoni do dyrektora z pytaniem co moze zrobić...

Offline

#30 2007-06-12 19:52:22

liniak

Gość

Re: PRECZ Z SIERPNIEM80 I METALOWCAMI Z ZAKŁADU, KTO ZA NIECH SIĘ WPISUJE

Atryda napisał:

Rolą ZZ jest przede wszystkim Ochrona praw pracowniczych... tylko ze jak długo pracuje na fiacie nie słyszałem o wzmiance zęby sierpień kogoś wybronił.... a zobaczcie nie dawna aferę z mobingiem na montażu gdzie kierownicy namawiali ludzi o wypisywanie sie ze solidarności... Wanda przeszła sie po montażu  z megafonem i wymieniła każdego z tych skurw.... po nazwisku.... albo w powerze i 4 zwolnionych pracowników za przynależność związkową i za namawianie do zapisywania sie do "S".... związek ogłosił pogotowie strajkowe i chłopaki wrócili do pracy.... Potrzeba wam jeszcze jakis dowodów?? Wanda jak bedzie trzeba postawi sprawe na ostrzu noża.... a Gierot najpierw zadzwoni do dyrektora z pytaniem co moze zrobić...

I to jest mocny głos w dyskusji GLOS PRAWDY bo jeśli coś nie tak to zwalniają z solidarności a nie z sierpnia czyli robolku o czym to świadczy tylko  o tym że SIERPIEń TO ZWIąZEK DYREKCYJNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

robol napisał:

NIE MUSISZ CHODZIĆ W SOBOTY.TWOJA WOLA.Atmosferę znam pamiętam jak zadałem pytanie czy ludzie staną?A tak nawiasem kto płaci pensje Solidarności.

Ej robbolku, ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz, jak nie musisz chodzić w soboty, co takie bzdury wypisujesz od tego stołka chyba ci się w głowie poprzewracało, a napisz mi co oznacza w komunikacie OBOWIĄZEK PRACY MAJĄ...skończ już z tymi bzdurami, a co do  pensji solidarności, takie prawo mamy, ale solidarność nie siedzi cicho tylko prubuje coś zrobić a że jest ciężko to przez was przez sierpień 80 i przez metalowców!!!!!!!!!!!!!!!!!
robolku skończ już z tymi bzdurami bo już się gubisz i nie wiesz co piszesz, odpowiadasz tylko wybiurczo i bzdurnie.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora