Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2007-06-05 16:23:07

kinio

Użytkownik

3908484
Skąd: Spawalnia
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 126
Punktów :   

Re: Co sądzicie o pracy związków zawodowyc u nas w firmie

Wypuszczają jakies pisemko co jakiś czas, no ale efekty takie se z tego ...

Offline

#17 2007-06-06 04:55:54

53959

Użytkownik

5865561
Skąd: wartość zmienna 56 lineC zmB
Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 84
WWW

Re: Co sądzicie o pracy związków zawodowyc u nas w firmie

szkoda tylko, że nikt sie nie pokwapił wpisać sie w poczet nam wspaniałych związków do mojego wątku
GALERIA ZWIĄZKOWA

http://fiattychy.pun.pl/viewtopic.php?id=38

Ostatnio edytowany przez 53959 (2007-06-06 04:56:49)

Offline

#18 2007-06-07 16:13:09

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: Co sądzicie o pracy związków zawodowyc u nas w firmie

kolo napisał:

robol napisał:

Borys napisał:

jakby na fiacie nie robilo 90% jebanych ciot to juz dawno bylo by lepiej, zwiazki nie byly by potrzebne
ps.jebac fiata

Popieram tchórze dużo mówią gdy nie słyszy ich przełożony a jak się pokaże to zaraz milczą.Co do związków to się z tobą nie zgadzam.Zobacz co się dzieje w zakładach gdzie ich niema.Dalej twierdzę że związki są takie jak ich członkowie.Członkowie powinni naciskać na swoje zarządy by działały lepiej.

co sie dzieje w innych firmach co nie ma zwiazkow a no to ze zrobi w roku 150 godzin nadliczbowo i ma spokuj a tutaj sierpien podpisal 400 i musimy jebac w dobrowolne soboty a moze za niedlugo w niedziele???

Za 600 na rękę.Wypłata jak właścicielowi się przypomni że ludzie nie mają pieniędzy.

Offline

#19 2007-06-07 22:09:00

prawdziwy-ROBOL

Gość

Re: Co sądzicie o pracy związków zawodowyc u nas w firmie

wszystko było by ok gdyby nie związki które sprzyjają dyrekcji czyli sierpień 80 i metalowcy robiąc rozłam w związkach i buntując załogę...

#20 2007-06-08 13:31:03

kinio

Użytkownik

3908484
Skąd: Spawalnia
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 126
Punktów :   

Re: Co sądzicie o pracy związków zawodowyc u nas w firmie

Załoga ma cierpliwie czekać... Pracować z uśmiechem, a na wszystkie ankiety odpowiadać, że jest dobrze. A NAGRODA BĘDZIE WIELKA !! xD

Offline

#21 2007-06-08 14:10:00

53959

Użytkownik

5865561
Skąd: wartość zmienna 56 lineC zmB
Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 84
WWW

Re: Co sądzicie o pracy związków zawodowyc u nas w firmie

myślę, że to jest najlepsza strategia....

czytam książkę znanego generała, człowieka o wielkiej charyzmie.
Stwierdził iż największą zaletą żołnierzy jest ich nastawienie, morale. To czyni z nich ludzi niezniszczalnych.

Więc uśmiechajmy się.

bauahauahaahhaa

Offline

#22 2007-06-08 18:10:16

kinio

Użytkownik

3908484
Skąd: Spawalnia
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 126
Punktów :   

Re: Co sądzicie o pracy związków zawodowyc u nas w firmie

xD

Offline

#23 2007-06-09 01:35:56

saper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 60
Punktów :   

Re: Co sądzicie o pracy związków zawodowyc u nas w firmie

kinio napisał:

Załoga ma cierpliwie czekać... Pracować z uśmiechem, a na wszystkie ankiety odpowiadać, że jest dobrze. A NAGRODA BĘDZIE WIELKA !! xD

a Ci co wytrwają, będą zbawieni

Offline

#24 2007-06-10 09:31:54

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: Co sądzicie o pracy związków zawodowyc u nas w firmie

saper napisał:

kinio napisał:

Załoga ma cierpliwie czekać... Pracować z uśmiechem, a na wszystkie ankiety odpowiadać, że jest dobrze. A NAGRODA BĘDZIE WIELKA !! xD

a Ci co wytrwają, będą zbawieni

Amen.

Offline

#25 2007-06-14 13:29:50

paraflu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-31
Posty: 20
Punktów :   

Re: Co sądzicie o pracy związków zawodowyc u nas w firmie

robol napisał:

Masa.Takie jest prawo,które nakazuje finansować zarządy przez pracodawców.Utworzył to prawo AWS-Solidarność.Mają teraz w sejmie i rządzie swoich przedstawicieli dlaczego tego nie zmienią?Solidarność walczy słowami a nie czynami. Walkę skończyli w latach 80.Teraz są na usługach rządu.

Natomiast sierpień 80 jest na usługach dyrekcji zamiast walczyć o dobro załogi to wolą się kumać z dyrekcją a pracownika mieć głęboko gdzieś

Offline

#26 2007-06-15 13:01:36

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: Co sądzicie o pracy związków zawodowyc u nas w firmie

prawdziwy-ROBOL napisał:

wszystko było by ok gdyby nie związki które sprzyjają dyrekcji czyli sierpień 80 i metalowcy robiąc rozłam w związkach i buntując załogę...

W ilu Związkach.A załoga to według was to durnie?Ilu byłoby was na pikietach gdybyście nie ściągnęli ludzi z innych regionów.Ilu pracowników Fiata było.

Ostatnio edytowany przez robol (2007-06-15 13:07:07)

Offline

#27 2007-06-16 20:06:24

prawdziwy-ROBOL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 55
Punktów :   

Re: Co sądzicie o pracy związków zawodowyc u nas w firmie

robol napisał:

prawdziwy-ROBOL napisał:

wszystko było by ok gdyby nie związki które sprzyjają dyrekcji czyli sierpień 80 i metalowcy robiąc rozłam w związkach i buntując załogę...

W ilu Związkach.A załoga to według was to durnie?Ilu byłoby was na pikietach gdybyście nie ściągnęli ludzi z innych regionów.Ilu pracowników Fiata było.

Szkoda że nie byłeś na pikiecie to byś wiedział ilu pracowników było- to powinno być waszym obowiązkiem bycie wśród załogi a nie obrażanie ich, waszą główną domeną jest NIE ROBIENIE NIC DLA ZAłOGI I KRYTYKOWANIE WSZYSTKIEGO CO SIĘ ROBI DLA PRACOWNIKA- bo czy walka o dobro pracownika o wyższe pensje jest czymś złym? (wg. sierpnia 80 - to przestępstwo). A tej jedności wśród związkowców to nam możecie pozazdrościć bo nie jest jednemu obojętna krzywda drugiego jak widziszSOLIDARNOŚĆ POTRAFI SIĘ ZJEDNOCZYĆ bo wy to nie, dziwi mnie że w górnictwie sierpień walczy o prawa pracownicze a w fiacie jest...rzecznikiem dyrekcji - 0to taki cudownu związek...
Jeszcze jedno robolku , czy oprócz ciebie ktoś tu jeszcze jest za sierpniem? bo nie widziałem, może ja też będę już kończył tą niepotrzebną dyskusję bo nie warto schylać się do waszego poziomu. Ja wyznaję takie motto;
"Nigdy nie dyskutuj z idjotą bo najpierw cię sprowadzi do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

Offline

#28 2007-06-19 00:28:26

blueman9

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: Co sądzicie o pracy związków zawodowyc u nas w firmie

Popieram.Prawdziwy-ROBOL ma racje.Nalezalem do sierpnia`80 11 lat.Ale potrafie przyznac sie do bledu.Bylo to niepotrzebne naiwne myslenie ze ten skorumpowany zwiazek cos zrobi dla ludzi.przez caly ten czas ich aktywnosc objawiala sie rozdaniem ulotek.Ani razu nie przyszli sie zapytac co tam sie dzieje na wydziale do mnie.Nie pozostalo nic innego jak zmienic zwiazek.Oczywiscie tylko Solidarnosc.Zrobila to zdecydowana wiekszosc kolegow.Zwiazkowcow z Solidarnosci spotykam przynajmniej raz na 3 tyg. jak mam 1 zmiane.Sa zawsze otwarci na Nasze problemy i uwierzcie-pomagaja.P.S.Trzymajmy sie razem ludziska!!!Nie bojmy sie mowic i walczyc o swoje!!!Nikt nam niczego za darmo nie da.Pozdrawiam spawalnie zmC.

Offline

#29 2007-06-22 11:21:13

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: Co sądzicie o pracy związków zawodowyc u nas w firmie

blueman9 napisał:

Popieram.Prawdziwy-ROBOL ma racje.Nalezalem do sierpnia`80 11 lat.Ale potrafie przyznac sie do bledu.Bylo to niepotrzebne naiwne myslenie ze ten skorumpowany zwiazek cos zrobi dla ludzi.przez caly ten czas ich aktywnosc objawiala sie rozdaniem ulotek.Ani razu nie przyszli sie zapytac co tam sie dzieje na wydziale do mnie.Nie pozostalo nic innego jak zmienic zwiazek.Oczywiscie tylko Solidarnosc.Zrobila to zdecydowana wiekszosc kolegow.Zwiazkowcow z Solidarnosci spotykam przynajmniej raz na 3 tyg. jak mam 1 zmiane.Sa zawsze otwarci na Nasze problemy i uwierzcie-pomagaja.P.S.Trzymajmy sie razem ludziska!!!Nie bojmy sie mowic i walczyc o swoje!!!Nikt nam niczego za darmo nie da.Pozdrawiam spawalnie zmC.

Wazeliniarz.

Offline

#30 2007-06-23 10:38:49

prawdziwy-ROBOL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 55
Punktów :   

Re: Co sądzicie o pracy związków zawodowyc u nas w firmie

robol napisał:

blueman9 napisał:

Popieram.Prawdziwy-ROBOL ma racje.Nalezalem do sierpnia`80 11 lat.Ale potrafie przyznac sie do bledu.Bylo to niepotrzebne naiwne myslenie ze ten skorumpowany zwiazek cos zrobi dla ludzi.przez caly ten czas ich aktywnosc objawiala sie rozdaniem ulotek.Ani razu nie przyszli sie zapytac co tam sie dzieje na wydziale do mnie.Nie pozostalo nic innego jak zmienic zwiazek.Oczywiscie tylko Solidarnosc.Zrobila to zdecydowana wiekszosc kolegow.Zwiazkowcow z Solidarnosci spotykam przynajmniej raz na 3 tyg. jak mam 1 zmiane.Sa zawsze otwarci na Nasze problemy i uwierzcie-pomagaja.P.S.Trzymajmy sie razem ludziska!!!Nie bojmy sie mowic i walczyc o swoje!!!Nikt nam niczego za darmo nie da.Pozdrawiam spawalnie zmC.

Wazeliniarz.

Jak widać sierpień nie potrafi nic napisać, powyżej to widać, widać ludzie należący do tego związku jak tam jesteście traktowani, po prostu jako zło konieczne aby płacić składki członkowskie najwyższe na fiacie, jeżeli jesteś w związku i płacisz to powiedzmy w najlepszym przypadku nic nie robią , ale jeśli przejżysz na oczy i zmienisz organizacje to zamiast podziękować za te 11 lat i próbować coś zrobić aby ten ktoś wrócił to jest następująca odpowiedź cytuję " Wazeliniarz " koniec cytatu. To jest poprostu związek zawodowy, koledzy i koleżanki do czego wy należycie, poczytajcie co on tu wypisuje same bzdury a wy im slepo wieżycie!!!!!!
A koledze blueman9 gratuluję, oby tak więcej ludzi przejżało na oczy zmyło to mydło co ich w oczy szczypie a nie pozwala na nic spojżeć własnym wzrokiem. Ja też kiedyś miałem taki okres że bardzo chciałem zapisać się do sierpnia nawet miałem kolegę co razem pracowaliśmy który był bardzo blisko związany z tym związkiem , wystarczyło tylko słówko i bym był w sierpniu ale jakaś siła wewnętrzna mnie przed tym trzymała.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora