Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-03-21 15:14:50

Artur

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-03
Posty: 8
Punktów :   

Szmaciarstwo

Ci którzy nie wzięli urlopu może zrobili to ze strachu, może są w trudnej sytuacji finansowej, może wymyślili jakiś iny sposób na wywalczenie kasy od dyrekcji (szkoda tylko, że się nim nie podzielili), może po prostu nie lubią swojego domu i wolą ten czas spędzić w robocie, może... w każdym razie przynajmniej postawili sprawę jasno kiedy przyszło do podejmowania decyzji (inna rzecz, że pewnie podwyżki też im się marzą, byleby nic sami nie musieli w tym kierunku robić). Natomiast ci, którzy wzięli urlop i zrezygnowali, albo zostali na drugą zmianę, to zwykli szmaciarze. Czy ktoś poda im jeszcze rękę?

Ostatnio edytowany przez Artur (2008-03-21 15:17:39)

Offline

#2 2008-03-21 21:16:23

Fiat uratował mi zycie

Gość

Re: Szmaciarstwo

Ostatnio szwagra namawiałem tu do roboty, on na wsi  biedę klepie ,  chodzi ubrany jak szmaciarz .We Fiacie zarobi dobrze i nawet sie bardzo nie urobi . Dawają tu premie i można sporo odłożyć  jak sie nie pije wódki .

#3 2008-03-21 22:31:51

ulff

Gość

Re: Szmaciarstwo

Fiat uratował mi zycie napisał:

Ostatnio szwagra namawiałem tu do roboty, on na wsi  biedę klepie ,  chodzi ubrany jak szmaciarz .We Fiacie zarobi dobrze i nawet sie bardzo nie urobi . Dawają tu premie i można sporo odłożyć  jak sie nie pije wódki .

stare wez sznur i powies sie aaa od nas wszystkich odp ier dol sie !

#4 2008-03-22 17:38:11

pslm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 37
Punktów :   

Re: Szmaciarstwo

Fiat uratował mi zycie napisał:

Ostatnio szwagra namawiałem tu do roboty, on na wsi  biedę klepie ,  chodzi ubrany jak szmaciarz .We Fiacie zarobi dobrze i nawet sie bardzo nie urobi . Dawają tu premie i można sporo odłożyć  jak sie nie pije wódki .

Jeszcze trochę i z tej pensji co dostajemy na FIACIE to też będziemy głodem przymierać, a ubrani będziemy w worki po kartoflach!!!

Offline

#5 2008-03-22 23:31:58

jiorgii

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Szmaciarstwo

Artur napisał:

Ci którzy nie wzięli urlopu może zrobili to ze strachu, może są w trudnej sytuacji finansowej, może wymyślili jakiś iny sposób na wywalczenie kasy od dyrekcji (szkoda tylko, że się nim nie podzielili), może po prostu nie lubią swojego domu i wolą ten czas spędzić w robocie, może... w każdym razie przynajmniej postawili sprawę jasno kiedy przyszło do podejmowania decyzji (inna rzecz, że pewnie podwyżki też im się marzą, byleby nic sami nie musieli w tym kierunku robić). Natomiast ci, którzy wzięli urlop i zrezygnowali, albo zostali na drugą zmianę, to zwykli szmaciarze. Czy ktoś poda im jeszcze rękę?

Co ty pier..... z urlopem w piątek!
Na lakierni zmiana B delegat solidarności który na wiecu mało nie wlazł na Wande, przyszedł do pracy i słowa Wandy o wolnym miał w dupie.
Co ty na to?
Jak można brać przykład z członków solidarności?
Dużo krzyczą, mało robią.

Offline

#6 2008-03-23 00:38:27

Artur

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Szmaciarstwo

Domyślam się, że "Ja nie narzekam wcale." i "Fiat uratował mi zycie" to ta sama osoba - wszędzie wypisuje jakieś brednie o ludziach przyjeżdżających ze wsi. Przyjmij do wiadomości, że na fiacie robią ludzie którzy chcą trochę więcej niż micha pełna kaszy. Produkcja rośnie, firma zarabia, wprowadza nowe modele, a płace się nie zmieniają. Mamią takich jak Ty okazyjnymi premiami, ale stawki nie ruszą.

90% zmiany na spawalni nie przyszło do roboty, na dwóch pozostałych też nie mieli kompletnych załóg. Nie dlatego, że solidarność kazała, tylko dlatego że ludzie wiedzą czego chcą i naciskają dyrekcje jak mogą - biorą dzień urlopu, który każdemu się należy, a że 1000 autek stanie... może nareszcie uda im się policzyć, ile jest warta praca ludzi. Niestety rachunek utrudniają ci co po nocce poszli jeszcze na drugą.

Zdrowych wesołych - w koncu swieta przyszly, a my tu o robocie.

Ostatnio edytowany przez Artur (2008-03-23 00:47:53)

Offline

#7 2008-03-23 20:37:28

Wolisz iśc do pługa ?

Gość

Re: Szmaciarstwo

We Fiacie nie jest żle , zarabiacie jak górnicy , bo gdyby było tak żle toby wszyscy pouciekali do pługa i  do gnoja na wieś.

#8 2008-03-24 00:05:55

tomek zp 24

Gość

Re: Szmaciarstwo

Wolisz iśc do pługa ? napisał:

We Fiacie nie jest żle , zarabiacie jak górnicy , bo gdyby było tak żle toby wszyscy pouciekali do pługa i  do gnoja na wieś.

przyjdz i zobacz kur... a nie pisz pierdol jebaj na 3 zmiany od pon do niedzieli rana a tak pozatym to jakbym zarabial jak górnik to bym sie nie odzywal jak ide i słysze a wy sie tam fajnie macie 3 tys zarobicie .... odpowiadam co kur...!! jak ja nawet 2 nie zarobie odejmij wszystkie soboty ktore robimy i niebedzie 1,400 nawet i co obrze zarabiam?? dzieci widuje jak spia albo sa w szkole i po nie przyjezdzam jak tak uwazasz ze jest fajnie to kur... daj mi pług i kawalek pola a ja ci dam moja posade ok??

#9 2008-03-24 10:50:31

jiorgii

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Szmaciarstwo

Wolisz iśc do pługa ? napisał:

We Fiacie nie jest żle , zarabiacie jak górnicy , bo gdyby było tak żle toby wszyscy pouciekali do pługa i  do gnoja na wieś.

Ty pewnie przyjechałeś ze wsi i granatem cię oderwali od pługa i na pewno nie jesteś robolem tylko umysłowym nierobem. Gówno wiesz co sie dzieje na produkcji i jak sie zapierdala.
fiat ci życie uratował i za to pocałuj włocha w dupe

Offline

#10 2008-03-24 11:33:32

spawaczNspawalnia

Gość

Re: Szmaciarstwo

Zignorujcie go.Bo kolesia to bawi a pojęcia nie ma co pisze.

#11 2008-03-24 18:23:48

miguel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-25
Posty: 14
Punktów :   

Re: Szmaciarstwo

dokladnie.... kolo nie ma pojecia o prawdziwej robocie.... takich ludzi to mi zal.pl....

Offline

#12 2008-03-29 20:39:02

Przypomnij sobie

Gość

Re: Szmaciarstwo

Wolisz iśc do pługa ? napisał:

We Fiacie nie jest żle , zarabiacie jak górnicy , bo gdyby było tak żle toby wszyscy pouciekali do pługa i  do gnoja na wieś.

Robotnik po podstawówce  teraz masz samochod , zarobileś pracą na niego , a jak jedziesz na wieś w swoje strony to wiocha patrzy na ciebie jakbyś z Ameryki przyjechał . Pomyśl dawniej miałes rower stary po dziadku i stary łach na sobie po bracie . Więc nie biadol i nie stękaj jak stary sklerotyk .

#13 2008-03-29 21:24:53

HujWdupeNierobom

Gość

Re: Szmaciarstwo

Wiesz jak jesteś kierownikiem to masz fajną robote a jak jesteś zwykłym robolem to nie. proste.

#14 2008-03-30 09:11:51

Wkrotce kolejny awans

Gość

Re: Szmaciarstwo

HujWdupeNierobom napisał:

Wiesz jak jesteś kierownikiem to masz fajną robote a jak jesteś zwykłym robolem to nie. proste.

w koncu myslacy na tym forum ! ! ! pozdrawiam Cie

niepoto ktos szedl na studia uczyl sie 5lat zeby teraz za przeproszeniem zapierdzielal na tasmie za marny grosz

trzeba bylo sie uczyc a nie teraz narzekac zamiast wziasc sie do uczciwej roboty

Pozdrawiam i do pracy rodacy!

#15 2008-03-30 16:16:43

pslm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 37
Punktów :   

Re: Szmaciarstwo

Wkrotce kolejny awans napisał:

w koncu myslacy na tym forum ! ! ! pozdrawiam Cie

niepoto ktos szedl na studia uczyl sie 5lat zeby teraz za przeproszeniem zapierdzielal na tasmie za marny grosz

trzeba bylo sie uczyc a nie teraz narzekac zamiast wziasc sie do uczciwej roboty

Pozdrawiam i do pracy rodacy!

A za czyje pieniądze żeś się wyuczył?
Za nasze podatki ściągane co miesiąc nierobie!!!

Więc mądrkuj bo i tak h..a się znasz na robocie bo masz wiedzę książkową która nie idzie w parze z praktyką, bo papier wszystko przyjmie a życie jest i tak inne!!!

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora