Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-01-31 08:06:06

czesio

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-26
Posty: 16
Punktów :   

Nareszcie może ktoś zrobi porządek!

http://firma.onet.pl/1683304,wiadomosci.html

Wreszcie może ukróci się kłótnie ZZ, a te walcząc za bramą o członków zaczną myśleć o robotnikach.

Offline

#2 2008-01-31 13:42:58

pslm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 37
Punktów :   

Re: Nareszcie może ktoś zrobi porządek!

czesio napisał:

http://firma.onet.pl/1683304,wiadomosci.html

Wreszcie może ukróci się kłótnie ZZ, a te walcząc za bramą o członków zaczną myśleć o robotnikach.

Ale zanim do tego dojdzie to związki zawodowe są i jeszcze pobędą na zakładzie, a cierpią na tym ludzie.

Offline

#3 2008-01-31 19:51:34

decz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nareszcie może ktoś zrobi porządek!

No pewnie. Zlikwidowac zwiazki. I w szybkim czasie bedziemy mieli koreanski poziom zycia. Z koreji polnocnej.
Pslm powiedz jakis przyklad ze cierpia ludzie przez zwiazki?

Offline

#4 2008-02-01 17:51:36

pslm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 37
Punktów :   

Re: Nareszcie może ktoś zrobi porządek!

decz napisał:

No pewnie. Zlikwidowac zwiazki. I w szybkim czasie bedziemy mieli koreanski poziom zycia. Z koreji polnocnej.
Pslm powiedz jakis przyklad ze cierpia ludzie przez zwiazki?

chcesz przykładu proszę Cię bardzo!!! Wystarczy popatrzeć na to co wyprawia SIERPIEŃ 80!!! Od początku istnienia na tym zakładzie szkodzą pracownikom. Podpisują wszystko to co dyrekcja podsunie a w zamian inkasują pod stołem, jeżdżą na wycieczki zafundowane przez dyrekcje, a później w MIKROINFORMATORACH wypisują bzdury typu "BOŚMY WAM ZAŁATWILI" zamiast "ŻEŚMY WAS ZAŁATWILI"

I żeby nie być gołosłowny przeczytaj co większość pracowników myśli o związkach zawodowych:
http://fiattychy.pun.pl/viewtopic.php?pid=1216#p1216

Ostatnio edytowany przez pslm (2008-02-02 16:39:12)

Offline

#5 2008-02-06 14:25:01

Dominika

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-31
Posty: 8
Punktów :   

Re: Nareszcie może ktoś zrobi porządek!

Witam panów .co to za bzdury czytam !!!! skąd takie niedoinformowanie z waszej strony ,ale to chyba  świadczy że sami oprócz krytykowania innych nie wiele się interesujecie i nic  specjalnie nie robicie .nie ważne po której ja stoję stronie ,obojętnie jakby nie było ,ale to kpiny aby sugerować się plotkami i przyjmować to za "pewniki" .czytam że "solidaruchy" jakieś euro dostali ,"sierpień" szkodzi od początku .hmmm ? czy ktoś się zastanawiał na jaki poziom schodzi ta dyskusja ? ! Jeśli ktoś cokolwiek komuś zarzuca ja proszę o dowody !!! Ja chętnie bym się dowiedziała na jakiej podstawie takie oskarżenia.

Offline

#6 2008-02-07 08:02:12

prawdziwy-ROBOL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 55
Punktów :   

Re: Nareszcie może ktoś zrobi porządek!

Dominiko trzeba troszkę popracować aby widzieć co się dzieje, a dowody same się na myśl nasuną. Nie trzeba tu dużo pisać zadaj sobie trochę trudu i poczytaj to forum a częściowo je znajdziesz. Pozdrawiam

Offline

#7 2008-02-07 10:59:30

pslm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 37
Punktów :   

Re: Nareszcie może ktoś zrobi porządek!

Dominika napisał:

Witam panów .co to za bzdury czytam !!!! skąd takie niedoinformowanie z waszej strony ,ale to chyba  świadczy że sami oprócz krytykowania innych nie wiele się interesujecie i nic  specjalnie nie robicie .nie ważne po której ja stoję stronie ,obojętnie jakby nie było ,ale to kpiny aby sugerować się plotkami i przyjmować to za "pewniki" .czytam że "solidaruchy" jakieś euro dostali ,"sierpień" szkodzi od początku .hmmm ? czy ktoś się zastanawiał na jaki poziom schodzi ta dyskusja ? ! Jeśli ktoś cokolwiek komuś zarzuca ja proszę o dowody !!! Ja chętnie bym się dowiedziała na jakiej podstawie takie oskarżenia.

Droga Dominiko! Wnioskuje, po Twojej wypowiedzi, że krótko pracujesz na tym zakładzie.
Ja pracuje w tej firmie nie rok, nie dwa lata tylko kilkanaście lat i widzę co się dzieje na tym zakładzie. SIERPIEŃ 80 i METALOWCY zawsze byli przeciwko załodze.
Jeżeli chcesz dowodów poproś pana Gierota aby Ci udostępnił archiwum MIKROINFORMATORÓW w których obrażał całą załogę naszej firmy!

Offline

#8 2008-02-07 11:14:02

opanowany

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: Nareszcie może ktoś zrobi porządek!

Nie trzeba tu dużo pisać zadaj sobie trochę trudu i poczytaj to forum a częściowo je znajdziesz. 

Wlasnie ciebie czytajac mozna przekonac sie jaki jestes chory. Klapki konskie na oczach. Glupota to twoja najwieksza zaleta.

Offline

#9 2008-02-07 11:14:42

prawdziwy-ROBOL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 55
Punktów :   

Re: Nareszcie może ktoś zrobi porządek!

Wystarczy tylko poczytać i myśleć przy czytaniu czyli umieć czytać między linijkami

Offline

#10 2008-02-08 09:32:59

opanowany

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: Nareszcie może ktoś zrobi porządek!

jestes prawdziwy robol - nie tak jak zaloga Fiata. Prawdziwy robol - tepy i glupi. Miedzy linijkami - czyli tylko twoje to prawda a wszyscy inni to oszusci. Nie zal mi ciebie -masz na co zaslugujesz

Offline

#11 2008-02-08 12:30:46

prawdziwy-ROBOL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 55
Punktów :   

Re: Nareszcie może ktoś zrobi porządek!

Nie ukrywam się pod różnymi loginami tak jak ty robolku i potrafię czytać te wasze bzdety, i to cię boli ha ha ha

Offline

#12 2008-02-08 23:50:42

Dominika

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-31
Posty: 8
Punktów :   

Re: Nareszcie może ktoś zrobi porządek!

no to w tym przypadku ja tu najlepiej wypadłam przynajmniej podałam swoje imię ))) ,ale wracając do tematu :  pslm nie powiem zaintrygowałeś mnie napewno poszperam ,poczytam    a narazie dotarłam jak dla mnie do szokujących informacji mianowicie "akcje Fiata" ja pierniczę ,ale Solidarność dała dupy .  Udało mi sie dotrzeć do kasety na której jest nagrane posiedzenie sejmu w sprawie akcji FSM .

Offline

#13 2008-02-09 06:46:46

lenton

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 15
Punktów :   

Re: Nareszcie może ktoś zrobi porządek!

Dominika napisał:

no to w tym przypadku ja tu najlepiej wypadłam przynajmniej podałam swoje imię ))) ,ale wracając do tematu :  pslm nie powiem zaintrygowałeś mnie napewno poszperam ,poczytam    a narazie dotarłam jak dla mnie do szokujących informacji mianowicie "akcje Fiata" ja pierniczę ,ale Solidarność dała dupy .  Udało mi sie dotrzeć do kasety na której jest nagrane posiedzenie sejmu w sprawie akcji FSM .

co za dno! BABY DO GARóW!!!

Offline

#14 2008-02-09 08:21:56

opanowany

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: Nareszcie może ktoś zrobi porządek!

prawdziwy-ROBOL napisał:

Nie ukrywam się pod różnymi loginami tak jak ty robolku i potrafię czytać te wasze bzdety, i to cię boli ha ha ha

Co ma mnie bolec? Jestes na pasku kieronictwa i tyle. Zwykla gnida. I mnie to nie boli. Zal mi ciebie

Offline

#15 2008-02-09 09:17:49

prawdziwy-ROBOL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 55
Punktów :   

Re: Nareszcie może ktoś zrobi porządek!

Kto kim jest to najlepiej świadczy język jakim się wypowiadamy, trochę kultury ale ty nie wiesz co to znaczy, ubogi język też o czymś świadczy, na pewno nie o czymś dobrym.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora