#46 2008-01-09 13:55:05

parafl

Gość

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

robol pokaż się ludziom!!!

#47 2008-01-09 13:57:03

prawdziwy-ROBOL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 55
Punktów :   

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

robol napisał:

No i będziemy mieli wolne soboty.Fiat ma zabrać nam PANDĘ.I prawdopodobnie wycofa się z proponowanych podwyżek.DZIĘKUJEMY CI WANDO.Produkcję przejmą Włosi.Na tym polega współpraca z włoskimi związkami.

Dla zainteresowanych artykuł i dla ciebie robol też przeczytaj proszę uważnie jeśli nie zrozumiesz to czytaj drugi i trzeci itd aż zrozumiesz i nie opowiadaj plotek tylko zajmijcie się obroną praw pracowniczych a nie własnego tyłka, zajmijcie się abyśmy pracowali tak jak prawdziwi europejczycy za uczciwe pieniądze...
A oto link;
http://motoryzacja.wnp.pl/fiat-auto-pol … 1_0_0.html

Offline

#48 2008-01-10 21:01:14

stefffcio

Gość

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

Tyszanin- jesteś b, aktywnym forumowiczem lecz na moje oko wszystkie twoje wypowiedzi mają jeden cel sprawdzić co ludzie myślą o ty lub o tamtym i tak naprawde to ciebie nie interesuje, interesuje to repo a ty jesteś ich kabelkiem po to aby byli o krok przed ludźmi. A ten cyrk tam będzie trwal nadal i wyzysk, brygadziści do roboty to nie obóz karny. Cieszę się że wyjechalem i patrze na to przez kompa.

#49 2008-01-11 01:09:31

monter 20 Lat

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-16
Posty: 48
Punktów :   

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

prawdziwy-ROBOL napisał:

robol napisał:

No i będziemy mieli wolne soboty.Fiat ma zabrać nam PANDĘ.I prawdopodobnie wycofa się z proponowanych podwyżek.DZIĘKUJEMY CI WANDO.Produkcję przejmą Włosi.Na tym polega współpraca z włoskimi związkami.

Dla zainteresowanych artykuł i dla ciebie robol też przeczytaj proszę uważnie jeśli nie zrozumiesz to czytaj drugi i trzeci itd aż zrozumiesz i nie opowiadaj plotek tylko zajmijcie się obroną praw pracowniczych a nie własnego tyłka, zajmijcie się abyśmy pracowali tak jak prawdziwi europejczycy za uczciwe pieniądze...
A oto link;
http://motoryzacja.wnp.pl/fiat-auto-pol … 1_0_0.html

Ale kolego chyba na mózg  upadli  dyrektorzy. Jeden mówi / mobing aby zastraszyć związki i pracowników FAP/ ze fiat ucieka . A  rzecznik FAP mówi co innego?
kto zwariował? Bo nie ja .
Pewne jest tylko ,że jeden pan /pełnomocny w regulaminie pracy FAP / Polak powiedział głupotę.
I dziś media szarpią  Cieślara o tą prawdę. A to są setki milionów zł  kooperantów i banków i dobra twarz rządu RP.
Ale póki co zostawmy Temat . Ważniejsze jest jak Ja stary /3 strajki w dziejach FAP= FSM/ mam iść na strajk z kolegami którzy urodzili się w stanie wojennym   ? Co te dzieci wiedzą o prawie strajkowym .
Czy oni widzieli Zomo z tarczami i ostrą amunicją .
Ale ja im pokarze  jak wyglądały strajki w PRL. Ja z nimi wywalczę GODNOŚĆ pracownika  Fiat Auto Poland
Tylko Wanda musi doprowadzić do legalnego w UE i Polsce strajku . A to niestety długa droga procedur prawnych  , ale to już przerabialiśmy w historii FAP.
........................................
Czyli Robole z forum za 2 miechy  jesteśmy na strajku w FAP.
I wtedy pokażemy kto jest kim .Czy  KZT czy my potrafimy uruchomić produkcję .
I ja to piszę ku przestrodze Akcjonariuszy Fiat Auto Mobil.
Ta Fabryka daje 3 mld EURO zysku Rocznie ale bez nas monterów 0 Euro .
I jeszcze raz apeluję o rozsądek Włochów ALBO  zyski dla akcjonariuszy albo pójdziecie na bruk .
A potem monterzy dogadają się o podwyżki 1/3 płacy w UE
Jarek
Monter 20 lat w FSM =FAP

Offline

#50 2008-01-11 15:35:56

prawdziwy-ROBOL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 55
Punktów :   

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

Jeśli pan Cieślar nie wie kto płotki takie rozgłasza to mu podpowiem, przede wszystkim sierpień 80, nawet pogotowie strajkowe ze względu na plotki ogłosili, CZY TO JEST POWAŻNY ZWIĄZEK - niech każdy sobie na to odpowie.
A jeśli chodzi o strajk to ja myślę ze powodzenie w strajku to głównie będzie zależeć od nowych pracowników którzy nie mają się czego obawiać w nich jest największa siła. Kiedyś jak strajkowaliśmy w PRL-u to była inna sytuacja, MO, ZOMO itp. teraz taki strajk to bardziej wygląda jak piknik, jakieś buteleczki plastikowe z kamyczkami w środku, namioty, miasteczka namiotowe... ale teraz takie czasy są

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora