#1 2007-12-16 12:21:21

Tyszanin79

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 16
Punktów :   

Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

W czoraj na nocce kilku kierowników przekazało brygadzistom nie oficjaalną wiadomosc ze włosi zrezygnowali z wprowadzenia systemu a Tychach z kilku powodow min. z faktu ze potrzeba 1000 osób a naa chwile obecna mają tylko 500 ale najwazniejsze jest to ze boją sie nie bedą mieli jak zmusic ludzi do pracy jesli bedą ludzie mieli wone wg. grafika dlatego po nowym roku nic sie nie zmieni mam nadzieje ze związki zaproponują dyrekcji rozmowy na temat wiekszych podwyzek na przyszły rok bo inaczej bedze nędza

Offline

#2 2007-12-16 12:30:21

KZT

Gość

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

podziękujmy solidarności teraz nie mamy nawet podwyżek, będziemy rypać od poniedziałku do soboty za nędzne pieniądze.

#3 2007-12-16 12:52:49

mały

Gość

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

KZT to ty będziesz rypał bo ja składam wypowiedzenie od stycznia.

#4 2007-12-16 13:09:32

--==SZULER==--

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 29
Punktów :   -1 

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

nie tylko Ty

Offline

#5 2007-12-16 13:22:03

Ariel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

KZT napisał:

podziękujmy solidarności teraz nie mamy nawet podwyżek, będziemy rypać od poniedziałku do soboty za nędzne pieniądze.

To ciekawe poco przyjeżdża ktoś z zarząd z Turynu 19 grudnia . > http://tychy.naszemiasto.pl/wydarzenia/799197.html

Offline

#6 2007-12-16 15:23:21

ceres

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 47
Punktów :   

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

A może to tylko plotka rozpowszechniana przez Dyrekcje.Panowie spokojnie pożyjemy zobaczymy. A może to tylko tzw. wojna psychologiczna,zawsze nas straszyli a to zwolnieniami lub przeniesienia produkcji .

Offline

#7 2007-12-16 16:30:35

pslm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 37
Punktów :   

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

KZT napisał:

podziękujmy solidarności teraz nie mamy nawet podwyżek, będziemy rypać od poniedziałku do soboty za nędzne pieniądze.

KTZ pan Arlet się teraz boi bo wie że ludzie się buntują. Jak sie wystraszyli załogi że nie wprowadzają systemu to i wystraszą się jak tak samo się postawimy w sprawie podwyżek. Już kilka lat temu załoga powinna się postawić machlojkom dyrekcji!!!

Offline

#8 2007-12-16 19:48:56

miguel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-25
Posty: 14
Punktów :   

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

do pracownikow fiata

dyrekcja i tak zrobi z wami co beda chcieli.... a to ze nic nie wejdzie w zycie od pierwszego stycznia mozecie podziekowac zwiazkowi zwanemu nszz solidarnosc.... przekreslila wasze nadzieje na podwyzke i mniej godzin pracy w miesiacu....

nszz solidarnosc mowie ladnie dziekuje i p..... sie ....

Offline

#9 2007-12-16 19:58:28

pslm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 37
Punktów :   

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

miguel napisał:

do pracownikow fiata

dyrekcja i tak zrobi z wami co beda chcieli.... a to ze nic nie wejdzie w zycie od pierwszego stycznia mozecie podziekowac zwiazkowi zwanemu nszz solidarnosc.... przekreslila wasze nadzieje na podwyzke i mniej godzin pracy w miesiacu....

nszz solidarnosc mowie ladnie dziekuje i p..... sie ....

SOLIDARNOŚĆ od lat próbuje coś wywalczyć ale tacy jak ty i 80-tka jej ino przeszkadzają.
Dla Twojej informacji nie należę do Solidarności tylko do innego związku ale SOLIDARNOŚĆ w 100% popieram!!

Offline

#10 2007-12-16 20:16:03

miguel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-25
Posty: 14
Punktów :   

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

pslm napisał:

miguel napisał:

do pracownikow fiata

dyrekcja i tak zrobi z wami co beda chcieli.... a to ze nic nie wejdzie w zycie od pierwszego stycznia mozecie podziekowac zwiazkowi zwanemu nszz solidarnosc.... przekreslila wasze nadzieje na podwyzke i mniej godzin pracy w miesiacu....

nszz solidarnosc mowie ladnie dziekuje i p..... sie ....

SOLIDARNOŚĆ od lat próbuje coś wywalczyć ale tacy jak ty i 80-tka jej ino przeszkadzają.
Dla Twojej informacji nie należę do Solidarności tylko do innego związku ale SOLIDARNOŚĆ w 100% popieram!!

ja nie naleze do zadnego zwiazku.... solidarnosc moze ma szczytne cele ale nie slyszalem zeby cokolwiek wywalczyli z dyrekcja.... jesli wszystkie zwiazki zgodzily sie na system za kase slodarnosc nie byla solidarna z innymi zwiazkami.... na szczytnych celach sie ich zadanie nie powinno konczyc.... zwiazki zawodowe powstaly po to zeby chcronic Twoje stanowisko pracy zebys mogl spokojnie dopracowac do emerytury w ludzkich warunkach za godne wynagrodzenie.... solidarnosc ze swoimi postulatami rzucila sie jak z motyka na slonce.... ja bym dodal ze lepszy wrobel w garsci niz kanarek na dachu....

Offline

#11 2007-12-16 20:19:12

parafl

Gość

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

KZT napisał:

podziękujmy solidarności teraz nie mamy nawet podwyżek, będziemy rypać od poniedziałku do soboty za nędzne pieniądze.

o jakich ty pieniądzach mówisz czy 310 brutto to są wielkie pieniądze? Zobacz jak ludzie zarabiają w normalnych firmach np. w oplu. O jedno się nie dziwię, jak kogoś żona w domu bije to i w niedzielę woli być w pracy i kierownika cmokać, za marne grosze. A to że tak marnie zarabiamy to wina tylko sierpnia i metalowców, ciekawe z jaką propozycją podwyżek wyszli, prawdopodobnie z niczym, jak zawsze czyli ile dyrekcja da!!!

#12 2007-12-16 20:33:09

pslm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 37
Punktów :   

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

parafl napisał:

KZT napisał:

podziękujmy solidarności teraz nie mamy nawet podwyżek, będziemy rypać od poniedziałku do soboty za nędzne pieniądze.

o jakich ty pieniądzach mówisz czy 310 brutto to są wielkie pieniądze? Zobacz jak ludzie zarabiają w normalnych firmach np. w oplu. O jedno się nie dziwię, jak kogoś żona w domu bije to i w niedzielę woli być w pracy i kierownika cmokać, za marne grosze. A to że tak marnie zarabiamy to wina tylko sierpnia i metalowców, ciekawe z jaką propozycją podwyżek wyszli, prawdopodobnie z niczym, jak zawsze czyli ile dyrekcja da!!!

Zawsze tak było że metalowcy i 80-tka podpisały to co dyrekcja dała a później w komunikatach i mikroinformatorach się chwaliły ile to nie załatwiły.
Te związki reprezentują dyrekcje a nie pracowników!!

Offline

#13 2007-12-17 09:07:46

--==SZULER==--

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 29
Punktów :   -1 

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

i tu sobie kolego miguel sam odpowiedziales na wiekszosc pytan.
solidarnosc jest solidarna z pracownikami a nie z dyrekcja i 80 i inne przydupasy dyrekcji powinny poprzec "szczytny cel solidarnosci" i nie podpisywac jak te pizdy wszystkiego co im dyrekcja podsunie. jezeli chodzi o ochrone stanowiska pracy to niech ktos mi wytlumaczy jak to sie ma z nowym systemem bo ja tego nie pojmuje. zabiera sie nam jeden dzien , wstawia pewnie z 400 nadgodzin i to jest ochrona wedlug 80"  , o godnym wynagrodzeniu nie wspomne bo mnie krew zaraz zaleje. tylko solidarnosc stara sie wywalczyc podwyzki a sierpce podpisuja co im arlet podsunie . dlaczego nie probuja negocjowac , pogrozic strajkiem?

jak sie przyjmowalem 5lat temu to wiekszosc moich kolegow nalezala do 80 zobacz co sie stalo i dlaczego z tego wspanialego zwiazku ludzie uciekaja.

Ostatnio edytowany przez --==SZULER==-- (2007-12-17 09:14:36)

Offline

#14 2007-12-17 09:54:43

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

--==SZULER==-- napisał:

i tu sobie kolego miguel sam odpowiedziales na wiekszosc pytan.
solidarnosc jest solidarna z pracownikami a nie z dyrekcja i 80 i inne przydupasy dyrekcji powinny poprzec "szczytny cel solidarnosci" i nie podpisywac jak te pizdy wszystkiego co im dyrekcja podsunie. jezeli chodzi o ochrone stanowiska pracy to niech ktos mi wytlumaczy jak to sie ma z nowym systemem bo ja tego nie pojmuje. zabiera sie nam jeden dzien , wstawia pewnie z 400 nadgodzin i to jest ochrona wedlug 80"  , o godnym wynagrodzeniu nie wspomne bo mnie krew zaraz zaleje. tylko solidarnosc stara sie wywalczyc podwyzki a sierpce podpisuja co im arlet podsunie . dlaczego nie probuja negocjowac , pogrozic strajkiem?

jak sie przyjmowalem 5lat temu to wiekszosc moich kolegow nalezala do 80 zobacz co sie stalo i dlaczego z tego wspanialego zwiazku ludzie uciekaja.

Czy pracując 5 dni w tygodniu a otrzymując jak za 6.To jest żle.Solidarność Mówi wiele a jak do tego dojść bez strajku nie ma pomysłu.Ja chciałbym pracować 2 dni i mieć pensję jak za 6.

Offline

#15 2007-12-17 10:27:56

pslm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 37
Punktów :   

Re: Fiat zrezygnował z wprawadzenia systemu !!!!!!!!

robol napisał:

--==SZULER==-- napisał:

i tu sobie kolego miguel sam odpowiedziales na wiekszosc pytan.
solidarnosc jest solidarna z pracownikami a nie z dyrekcja i 80 i inne przydupasy dyrekcji powinny poprzec "szczytny cel solidarnosci" i nie podpisywac jak te pizdy wszystkiego co im dyrekcja podsunie. jezeli chodzi o ochrone stanowiska pracy to niech ktos mi wytlumaczy jak to sie ma z nowym systemem bo ja tego nie pojmuje. zabiera sie nam jeden dzien , wstawia pewnie z 400 nadgodzin i to jest ochrona wedlug 80"  , o godnym wynagrodzeniu nie wspomne bo mnie krew zaraz zaleje. tylko solidarnosc stara sie wywalczyc podwyzki a sierpce podpisuja co im arlet podsunie . dlaczego nie probuja negocjowac , pogrozic strajkiem?

jak sie przyjmowalem 5lat temu to wiekszosc moich kolegow nalezala do 80 zobacz co sie stalo i dlaczego z tego wspanialego zwiazku ludzie uciekaja.

Czy pracując 5 dni w tygodniu a otrzymując jak za 6.To jest żle.Solidarność Mówi wiele a jak do tego dojść bez strajku nie ma pomysłu.Ja chciałbym pracować 2 dni i mieć pensję jak za 6.

Pensja za jakie 6 dni? Nic nie rozumiecie. Pisze jak byk że jak przepracujesz w soboty 28 godzin miesięcznie to dostaniesz dodatek. Tylko skąd się wzięło te 28 godzin jeżeli chcąc mieć wolną sobotę według grafiku wychodzi 24 godziny miesięcznie, więc w wolną sobotę do roboty!
A samej podwyżki jest tylko 310 PLN średnio. Więc się zastanów co ty mówisz!

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Serwis laptopów url busy Stuttgart