Nazwa forum

Opis forum


#76 2009-12-07 17:55:18

zero imprez terenowych!!!

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam serdecznie.......z początku zastanawiałam sie czy napisac ale ze  jestem tyszanką to napisze ... w tychach mieszkam od urodzenia ...mieszka tu duzo ludzi ale powiem szczerze ....jest tu iwelKIE GÓ_WnO ..... z czego nie ejstem zadowolona .....jedyny moim zdaniem pootęp to odremontowany plac BAczyńskiego ..ale nie wtym zecz ... są ludzie domatorzy ale i tacy co lubią zabawe i imprezy powinno byc więcej imprez terenpowych ...a chociażby na Sylwestra ....Prezydent duzo nie straci jak raz w roku na tego Sylwestra zrobi jakąs fajną impreze ....W tym roku bede speędzac sylwestra na Rynku w krakowie ...troszke to smieszne bo to w tychach moznaby tez zrobic taką impreze ...aleee Prezydentowi to sie widocznie nie opłaca ;]....hmmmm... nie bee sie rozpisywac poprostu jestem zatym aby w Tychach było więcej ciekawych miejsc .....ahaa była bym zapomniała    DLACZEGO budujecie bank koło banka???  sto razy bardziej przydała by sie jakas kawiarnia albo miejsce w kturym mozna poseidziec ...a podkreslam ze w tychach mało takich jest .....NIECH KAZDY NAPISZE CO MYSLI NA TEN TEMAT ....moze wkocu doczekamy sie czegos konkretnego w tychach ..

#77 2010-01-26 21:42:08

simonszymon

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

www.tutajpracuje.pl - nowe forum o fiat w Tychach i innych zakładach pracy.  cała prawda o twoim zakładzie pracy

#78 2010-06-26 08:38:41

Wlochy

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

We wloszech zarabiaja okolo. 1000 euro! A piwo czy wino podczas pracy juz dawno zabroniono!
W kazdym razie jest lepiej niz w Polsce. Ale tak to jest ze w biedniejszych krajach zawsze beda szukac taniej sily roboczej....niestety .

#79 2011-03-29 22:36:46

frana

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FAP napisał:

tyskie napisał:

robol napisał:

Ciekaw jestem ile zarabiają Makarony.

1300 do 1500 ... oczywiście EURO
Mówimy o zwykłych szeregowych pracownikach!
Zarobek bez sobót
Z wyżywieniem (obiadem) na 1 i 2 zmianie, na zmianie 3 dostaję tzw suchy prowiant!!! I najlepsze... piją w pracy piwko czy winko do obiadu!!!

a my robimy za grosze jak murzyny jakieś.....paranoja

taaa paranoja a widzial ty kiedy wlocha ktory by tutaj pracowal za 1500 zlotych, a czy ty jadac do wloch pracowalbys za 1500 zlotych, punkt widzenia zalezy tylko od punktu siedzenia a jak sie komus nie podoba to zawsze przeciez mozna zmienic pracodawce wiec o co chodzi? nikt was przeciez na lancuchu nie trzyma

#80 2011-05-21 00:35:59

WYWROTOWIEC

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MOŻE ARLET SIĘ PRZEBIERZE I POPRACUJE ZA TE PSIE PIENIĄDZE ?

Offline

#81 2011-10-07 17:48:34

Waldek

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zarobki sa  bardzo dobre ,nie mozna narzekać , gdyby były niskie toby swołocz uciekła do swoich bliskich na wieś do pługa .Tam chodzili by w kufajce i filcach od rana do nocy.  A tak maja pracę w luxusowych warunkach i  godziwą pensję .

#82 2011-11-08 09:50:50

dzwoneczek

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a czy ktoś z Was orientuje sie może, jaki nowy zakład się buduje zaraz obok Isuzu..?? może udałoby mi się tam znaleźć jakąś pracę..

#83 2012-01-18 15:06:16

Marta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZNALAZŁAM WCZORAJ TEN POST I PO PRZECZYTANIU BARDZO SIE ZDZIWIŁAM ZE TŁUMACZ  MOZE TYLE  ZAROBIC NA FIACIE:/ ULALAL NIE WIEM NA CO ONI NARZEKAJA I JAKI KRYZYS?

http://www.dobramama.pl/pokaz/261949/pr … ca_d_d_d_d

Offline

#84 2012-01-30 16:28:43

lider 08

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zarobki sa wystarczajace , robotnicy robia jak woły dzięki  dozorowi  .Robotnik musi miec na łbem bata  , wtedy  nie obija sie i robi  jak koń. A jak nie do paszoł wont , na wies do pługa.

#85 2015-02-28 19:25:33

adam23

Gość

Re: zarobki sa do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wcale nie sa chyba jednak takie najgorsze, bo jak czytałem na forum pracowników gowork.pl/opinie_czytaj,81782 to się chwalą nawet wysokimi kwotami.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora