Nazwa forum

Opis forum


#16 2007-06-05 16:17:27

kinio

Użytkownik

3908484
Skąd: Spawalnia
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 126
Punktów :   

Re: Pusto ??

heheh wesoły ten temat ja wczoraj na zmianie przyznałem się który to ja
hmmm nasza zmiana wymiata Lider Dobry, Zły i Brzydki xD

.Skid.

Offline

 

#17 2007-06-05 18:08:04

Atryda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: Pusto ??

Tak macie racje lider powinien być wzorem, powinien potrafić wykonać każdą operacje na swoim odcinku... swoim postępowaniem powinien dawać przykład.... POWINIEN... Jak jest doskonale wiemy wszyscy, z małymi wyjątkami liderzy (to samo tyczy sie kierowników i wyższego nadzoru) swoje funkcje zawdzięczają znajomością lub za starych  komunistycznych czasów byli  sie w partii.... po wejsciu demokracji i wykupieniu FSM przez F(atalna) I(mitacje) A(uta) T(urystycznego) A nastąpiły inne czasy jednak ludzie i znajomości zostali... io teraz mamy kierowników po zawodówkach i naprędce zrobionych zaocznie maturach.. w końcu ściema musi być prawda?? liderów po podstawówkach.... nie wierzycie prawda?? zapytajcie starych pracowników którzy pamietają czasy FSM, oni wam powiedzą... A ilu młodych pracowników jest po studiach i marnują sie przykuci do linii?? Niestety stare PZPR-owskie betony trzymają sie kurczowo stołków i za nic w świecie ich nie puszcza... Oczywiście nie można wszystkich wrzucić do jednego wora i wymieszać bo na pewno zdarzają sie wyjątki od reguły ale ja mam takie zdanie na nasz nadzór na spawalni i go nie zmienie... Aha nasi kochani przełożeni w większości należą do zz Metalowcy czyli spadkobiercy PZPRU ... ciekawe

nie ?? Przyzwyczajenie czy nostalgia?? Jakie jest wasze zdanie?? Piszcie

Offline

 

#18 2007-06-05 18:27:46

kinio

Użytkownik

3908484
Skąd: Spawalnia
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 126
Punktów :   

Re: Pusto ??

To może też być przyzwyczajenie, wielu ludzi przesiedziało tam pół życia. Znają się i zakład, jednak pamiętacie z przed kilku lat redukcje zatrudnienia, moja mama też straciła prace na FAP'ie. Życie jest brutalne i czasem nie wiemy jak coś zinterpretować. Nie wiem czy pokusił bym się na stwierdzenie że ktoś jest po podstawówce a piastuje wysokie stanowisko, gdyż nie mam jednoznacznych dowodów. Nie mogę tego jednak wykluczyć, toteż dziwi mnie jak czasem traktuje się tam "studentów przykutych do lini" bo z wolnym w sobote słyszałem bywa różnie. Pożyjemy zobaczymy, nie wiem czy zmiany jest tak łatwo wprowadzić. A niektóre pomysły które tutaj padają, są podobne do komentarzy na temat liderów bez podstawówki jak np:"Wywalić dyrekcje"

Offline

 

#19 2007-06-06 18:22:53

rower

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pusto ??

Witam spawalnie !!!   no kolegoPALNIK chyba się powoli sprawdzają przepowiednie. Zmiana C PRZESTANIE MILCZEĆ!!! rowerzysta tuż tuż !!!  Nadchodzi małymi krokami jego klęska

Offline

 

#20 2007-06-07 10:10:21

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: Pusto ??

kinio napisał:

Ja mogę powiedzieć że kierownik naszej zmiany na spawalni MR Kowalski, jest wporządku jeszcze nie powiedział mi, że jest zmęczony lub że nie ma czasu, mogę z nim spokojnie pogadać.
Ma nawet poczucie humoru !! o dziwo bo gdy czasem zażartujesz do brygadzisty to patrzy sie na ciebie jak na głupka xD

Zrobiłeś mu lwią przysługę.

Offline

 

#21 2007-06-07 19:04:50

kinio

Użytkownik

3908484
Skąd: Spawalnia
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 126
Punktów :   

Re: Pusto ??

Jestem szczery, na kierownika jeszcze nie słyszałem zeby ktoś narzekał, zła w jego oczach też nie widziałem co do pozostałych 3 liderów których troszeczkę znam [ze skida oczywiście] narazie sie nie wypowiadam bo jednak za słabo ich znam wiem tylko że dobrze jeżdżą na rowerach xD i lubią swoją prace.
Co do MR Kowalski'ego to po prostu da sie narazie dogadać co będzie później wypowiem się później na chwile obecna wypowiadam się pozytywnie.

Ostatnio edytowany przez kinio (2007-06-07 19:05:18)

Offline

 

#23 2007-06-07 19:09:15

kinio

Użytkownik

3908484
Skąd: Spawalnia
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 126
Punktów :   

Re: Pusto ??

nie wiem czy dobrze piszę te nazwę... Taka linka na spawalni.... dość długa ciągnie się i ciągnie prawie przez całą chale... autka po niej jeżdżą [a właściwie karoserie]... a potem uciekają na góre, no i do lakierni...

Offline

 

#24 2007-07-04 13:06:16

Delphion

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pusto ??

No cóż ja mam kierownika Zenona(montaż).Fajny chłop i nawet byłby dobrym kierownikiem gdyby...
Nie odmawiał wiecznie urlopów(oczywiście pupile zawsze mają)
Nie zaniżał swojej opinii o pracowniku(poprzez działania osób trzecich czyt.Lidera)
Wystawił czasem podwyżkę a raczej "wniosek" o nią komuś innemu niż tylko swoim pupilom?!
Starał się zauważyć problemy pracownika.
Był bardziej zaangażowanym w pracę na swoim odcinka.(nie miał klapek na oczach)

Muszę go również pochwalić bo jest to jedyny kierownik jakiego znam który rozpoczyna pracę od przywitania się z wszyskimi pracownikam???!!!Chodzi po całym odcinku i z każdym zamieni słówko a to jest akurat fajne i świadczy o tym ,że nie ma wszystkich w dupie jak to większość kierownictwa która plaszczy dupska w swoich "akwariach"
Wtedy można spróbować załatwić kilka kwestii i "błagać" o swój urlop(chyba zacznę dzwonić )

Podumowując spoko Facet mimo swoich wad

z nostalgią wspominam swojego kierownika a raczej mistrza -STAWISZYŃSKIEGO -moim zdaniem najlepszy kierownik jakiego miałem

Offline

 

#25 2007-07-06 11:40:12

Ferguson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pusto ??

co tu dużo gadać - lider to czysty mobingowiec i chyba wielu z nich nie wie gdzie są pewne granice - (np. jezeli chodzi o namawianie do nadgodzin ) Człowiek zapierdziela 6 dni w tygodniu a oni jeszcze i jeszcze .... zapomnieli że wiekszość ludzi ma to w d...e bo jak nie fiat to w innej firmie znajdzie sie prace .....

Offline

 

#26 2008-07-26 10:16:38

Despero

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pusto ??

Witam.  Na lini D - kierownik Paweł Popiół. Wzór do naśladowania. Nigdy nie powiedział że nie ma czasu dla pracownika, nigdy nie obiecuje gruszek na wierzbie,  jeśli mamy problemy to pracuje razem z nami. Niedawno brakło foteli bo jakaś awaria była w tamtej fabryce. Auta pozjeżdżały prawie na zwalnianie a kierownik gonił z fotelami w rękach jak my.  Cieszy się naszym szacunkiem bo zawsze ma dla nas czas, zawsze nam pomoże i mamy do niego zaufanie. Możemy przyjść z każdą sprawą.  Słyszałem, że jest kierownikem dopiero od niedawna tzn jak Linia D ruszyła a wcześniej zapierniczał na lini jako monter na starej hali.  Być może dlatego jest taki dla Nas bo zna od podszewki życie montera na lini.

Zawsze zaczyna pracę od przejścia po lini i przywitania się z każdym pracownikiem.

Ostatnio edytowany przez Despero (2008-07-26 10:18:30)

Offline

 

#27 2008-07-27 21:10:32

HWDF

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pusto ??

Zaraz sie okaże że na fiacie same aniołki pracują......na palarni i w szatni to leca hu.. i skur..... a jak mają opisać  to facet "malina" i "do rany przyłóż" .Nie żebym chciał namawiać do wpisywania tylko obelżywych postów , ale żenujące jest to że co innego słyszy się na zakładzie a co innego piszą o nich ludzie na forum.Niewiem może tylko dziobaki i lizusy mają dostęp do internetu, albo  po raz kolejny załoga daje znać że jest mocna tylko w cichym narzekaniu i jest na tyle posłuszna że nawet anonimowo złego słowa na "swego pana " nie powie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora