Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-10-12 21:05:49

master

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-24
Posty: 12
Punktów :   

a ja z innej beczki ---->>> Stołówka na montażu....

Nie sadzicie ze w ostatnim czasie na montazu kupic cos czy zjesc na solowce to prawie cud...? Mowie tu glownie o pierwszej zmianie i do polowy drugiej. Pozniej nie ma sensu isc na ta stolowke bo poprostu gowno jest do jedzenia.
Chodzi mi o firmy zewnetrzne ktore stoluja sie u nas. Ja tam nikomu nie zaluje ale wkurwia mnie jak mam przerwe, ciezko wypracowana a musze stac po swoje sniadanie ponad 0,5 godz. Moja przerwa sie konczy a ja nadal musze kur... czekac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak dlugo to jezcze bedzie trwalo ???????????
Mysle ze powinny byc wyznaczone godziny poza naszymi przerwami dla firm zewn. a w czasie naszych przerw nie powinni byc obslugiwani ! Problem sie nawarstwia z tygodnia na tydzien. Jak ktos sie tym nie zajmie to moze byc kiedys jakies spiecie :-) i ktos zarobi liscia, naprawde....

Offline

 

#2 2007-10-13 19:00:35

--==SZULER==--

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 29
Punktów :   -1 

Re: a ja z innej beczki ---->>> Stołówka na montażu....

no na pewno jest to uciazliwe ale zawsze mozna skozystac z przychylnosci pani Basi i wcisnac sie bez kolejki. ja tak robie i widze ,ze coraz wiecej osob omija "podfirmowcow". jak cos zaczynaja brzeczec to po prostu ich ignoruje. niech spadaja to nasza stolowka i nie mam zamiaru wyczekiwac cala przerwe. pozdr

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora