Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-05-23 08:51:31

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 10
Punktów :   

OD ADMINISTRATORA WWW.FIAT.TYCHY.PL

Witam!
Dziękuję za zainteresowanie jakie wzbudziła strona www.fiat.tychy.pl
Proszę o zgłaszanie pomysłów, tekstów do publikacji, zdjęć lub jakichkolwiek innych materiałów które mogą się przydać lub zaciekawić pracownika FAP.
Najlepszą i preferowana przeze mnie formą kontakty jest mail fiat.tychy@konto.pl tam również proszę przesyłać materiały.
Każdy wkład w tę stronę jest bardzo cenny gdyż robimy ją sami dla siebie! Szczególnie wdzięczny będę za nadesłane najnowsze informacje lub nawet pogłoski dzięki czemu pracownicy szybciej się o tym dowiedzą (proszę pisać czy informacja jest sprawdzona i z jakigeo źródła pochodzi aby nie wprowadzać się wzajemnie w błąd)
Życzę wszystkim przyjemnego korzystania ze strony.

Administrator

Offline

#2 2007-05-23 16:17:30

Brovar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: OD ADMINISTRATORA WWW.FIAT.TYCHY.PL

mker napisał:
Witam!
Dziękuję za zainteresowanie jakie wzbudziła strona www.fiat.tychy.pl
Proszę o zgłaszanie pomysłów, tekstów do publikacji, zdjęć lub jakichkolwiek innych materiałów które mogą się przydać lub zaciekawić pracownika FAP.
Najlepszą i preferowana przeze mnie formą kontakty jest mail fiat.tychy@konto.pl tam również proszę przesyłać materiały.
Każdy wkład w tę stronę jest bardzo cenny gdyż robimy ją sami dla siebie! Szczególnie wdzięczny będę za nadesłane najnowsze informacje lub nawet pogłoski dzięki czemu pracownicy szybciej się o tym dowiedzą (proszę pisać czy informacja jest sprawdzona i z jakigeo źródła pochodzi aby nie wprowadzać się wzajemnie w błąd)Życzę wszystkim przyjemnego korzystania ze strony.

Administrator

BZDURA.........to będziemy mieli zbiór NAJWIĘKSZYCH niesprawdzonych plotek....a nie oto chodzi...czy nie?

Offline

#3 2007-05-23 17:55:07

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: OD ADMINISTRATORA WWW.FIAT.TYCHY.PL

Na stronie nie pojawią się żadne niesprawdzone informacje mimo iż proszę o ich przesyłanie, ale dzięki temu będę mógł szybciej rozwiać niektóre wątpliwości albo dowiedzieć się co interesuje pracowników. Na pewno nie będzie to zbiór niesprawdzonych wiadomości.

Administrator

Offline

#4 2007-05-23 17:57:30

Brovar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: OD ADMINISTRATORA WWW.FIAT.TYCHY.PL

Proponuję zrobić Forum na temat:"Co zrobić Waszym zdaniem aby poprawić warunki pracy"

Offline

#5 2007-05-23 20:15:48

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: OD ADMINISTRATORA WWW.FIAT.TYCHY.PL

Cenne sugestie są doceniane!
Forum Co zrobić Waszym zdaniem aby poprawić warunki pracy już działa

Administrator

Offline

#6 2007-05-24 00:19:07

saper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 60
Punktów :   

Re: OD ADMINISTRATORA WWW.FIAT.TYCHY.PL

pytanie do Administratora....kim jest Administrator?... Czy może to REPO-wiec? a może ktoś z dyrekcji?

Offline

#7 2007-05-24 16:50:55

Masa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 31
Punktów :   

Re: OD ADMINISTRATORA WWW.FIAT.TYCHY.PL

Saper szacunek do ciebie, też jestem ciekaw kto to taki ADMIN, może cos napisze o sobie, jakoś nam udowodni że jest to nasz człowiek, który nagina za ta kasę co my ,a nie podpierdala hasłami aby ludzie pisali co im na sercu leży, bo w pracy mają presję aby cos strzelić z dupy na kadre.

Offline

#8 2007-05-25 00:47:48

tyskie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-24
Posty: 14
Punktów :   

Re: OD ADMINISTRATORA WWW.FIAT.TYCHY.PL

saper napisał:

pytanie do Administratora....kim jest Administrator?... Czy może to REPO-wiec? a może ktoś z dyrekcji?

Uupsss chyba trafiłeś!!!
Mineła doba administrator się nie odezwał!!!
Teraz pewnie Cię namierza!!! hi hi
Koniec kariery na Fiacie Saper hi hi

Offline

#9 2007-05-25 10:14:51

saper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 60
Punktów :   

Re: OD ADMINISTRATORA WWW.FIAT.TYCHY.PL

Administrator milczy............ jest oczywiste że mamy doczynienia z podłą inwigilacją, teraz to oczywiste że te "wolne medium" nie jest takie wolne

Offline

#10 2007-05-25 19:47:33

ceres

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 47
Punktów :   

Re: OD ADMINISTRATORA WWW.FIAT.TYCHY.PL

może trochę  informacji  co się dzieje w CKiR  plany, wycieczek terminy  wyjazdów  .Zwykły robol nie ma czasu siedzieć   przy intanecje lub śledzić  informacji podawanych przez radiowęzeł zakładowy

Offline

#11 2007-05-26 10:33:22

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: OD ADMINISTRATORA WWW.FIAT.TYCHY.PL

Witam!
Odpowiem raz i krótko!
Żaden ze mnie repowiec ani związkowiec ani członek dyrekcji tylko jak to określacie ... ZWYKŁY ROBOL!
Zapieprzam wszystkie soboty i większe pół życia spędzam w pracy a nie robimy za tą samą kasę bo ja zarabiam MNIEJ!
Dlaczego? Bo pracuję od 3 miesięcy!

Aha Przepraszam że nie odpowiadam szybko ale no jak widać nie mam czasu za wiele na komputer:/ choć robię co w mojej mocy

Odpowiem na wszystkie pytania jak tylko potrafię

A materały sa na stronie jakie tylko jestem w stanie załatwić więc jeśli ktokolwiek coś wie lub ma jakieś materiały proszę pisać na maila: fiat.tychy@konto.pl

Pozdrawiam

Administrator

Offline

#12 2007-05-28 17:48:47

Brovar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: OD ADMINISTRATORA WWW.FIAT.TYCHY.PL

Witaj mker i wszyscy forumowicze.
Panowie i jezeli jest Pani to też pozdro......mam jedną prośbę czy można wyegzekwować i wprowadzić zapis w regulaminie (którego do końca nie czytałem) który będzie mówił o wykluczaniu uzytkowników posługujacych sie przekleństwami......Panowie,myśle że jesteśmy na tyle inteligętni,że możemy te słowa zastąpić innymi!!!!
Pozdrawiam! 
ps. sam nie jestem święty , ale myślę że bedzie to lepiej świadczyło o Nas.

Offline

#13 2007-05-28 23:37:08

Mars

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-28
Posty: 24
Punktów :   

Re: OD ADMINISTRATORA WWW.FIAT.TYCHY.PL

Cześć fajna strona i fajne forum się rodzi ale miałbym propozycję aby na forum były takie działy jak: biura, montaż, lakiernia i spawalnia . idołanczam się do propozycji   Brovar  koniec z  przekleństwami

Ostatnio edytowany przez Mars (2007-05-28 23:41:00)

Offline

#14 2007-05-30 18:15:13

hajdas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 13
Punktów :   

Re: OD ADMINISTRATORA WWW.FIAT.TYCHY.PL

Proponuje by nowe posty (wiadomości) na forum był umieszczane na początku, a nie na końcu.

Offline

#15 2007-05-31 09:04:43

ogryzek

Gość

Re: OD ADMINISTRATORA WWW.FIAT.TYCHY.PL

Admin wez wywal ten obrazek z kodem w rejestracji bo to kila jest wpisujesz poprawnie litery i cyfry a system ci to odzuca.
Wcale to nie jest potrzebne!!!Co do pomyslu postow swiezych od gory to jestem przeciw swiezy na koncu zeby ludzie przeczytali najpierw o co chodzi a pozniej sie wypowiadali tak to bedzie balagan tylko.Pozatym z tego co patrzylem na swoim forum to sie nie da ustawic tak jak byscie chcieli na gorze swiezy post.Tak jak mowie na ok1.pl i mojeforum.net tez nie ma takich opcji wiec watpie zeby i tutaj byla.
pozdro all

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora