Nazwa forum

Opis forum


#1 2007-06-13 22:10:50

D@w!d

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-24
Posty: 3
Punktów :   

a co sądzicie o tym?

a co sądzicie o tym?

http://biznes.interia.pl/news/w-upaly-n … acy,926172


czy jest coś z tych rzeczy stosowanych w fap?

czy wode w tym wypadku uznaje się za napój???

Offline

#2 2007-06-13 22:32:18

53959

Użytkownik

5865561
Skąd: wartość zmienna 56 lineC zmB
Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 84
WWW

Re: a co sądzicie o tym?

Moim zdaniem.

Nie widzę powodu, by skracać czas pracy z powodu upałów. Nie pracujemy w słońcu.
To nie pocenie jest problemem, bowiem pracując swoim rytmem spocisz się, więc musisz uzupełniać płyny i nie ma problemu. A to, że spocisz się jak świnia nikogo nie będzie obchodzić...
Gorzej jeśli nie będziesz uzupełniać płynów, możesz zginąć...W ekstremalnych warunkach musisz co  pół godziny pic litr !!!! wody inaczej padniesz.
Doświadczyłem na sobie pracy w takich warunkach, dyskomfort oczywisty, ale w żadnym wypadku nie umniejszyło to moich możliwości jako pracownika.

INFO


Pracownik podczas upalnych dni ma prawo zażądać przeniesienia do chłodniejszego miejsca albo dnia wolnego od pracy. Reguluje to polski Kodeks Pracy, który chroni nas przed sytuacjami, gdy temperatura może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie.


Może jeszcze nawiąże do słowa "w swoim rytmie"
Jak na moim stanowisku złamie się ramię od wkrętarki przykręcającej belkę wahacza a słoneczko dowali z 30 stopni, to ja ...szybko zmienię powyższe zdanie- hehe

Ostatnio edytowany przez 53959 (2007-06-13 22:59:20)

Offline

#3 2007-06-13 23:58:37

Dejvid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: a co sądzicie o tym?

Nie ma o czym nawet marzyć. Na FIacie jak zwykle wszystko na odwrót.

Dzisiaj upał jak cholera a linie zwiększyły tempo aby oczywiście znowu nadrobić.
Z tego co wyliczyłem to najszybsze tempo dzisiaj to 280 ( 280 samochodów na zmianę, przy tym tempie)

Oczywiście ludzi jak na 170. Taka Fiatowska paranoja. Nie liczą się już z niczym. Aby tylko zrobić plan gotowi są człowieka nawet zajechać na śmierć. Brygadzista na moim odcinku pilnował tylko aby nikt nie wcisnął stopówki.

To co się dzieje w tej fabryce to zwykłe SKURWYSYNSTWO ( przepraszam za słowo ale tylko niczym innym tego nie da się wyrazić) 

ARBEIT MACHT FREI

Offline

#4 2007-06-14 01:20:17

tyskie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-24
Posty: 14
Punktów :   

Re: a co sądzicie o tym?

Dejvid to po hu... sie wyrabiacie??? Jakby kilku ludzi pracowało po "włosku" czyli powoli a dokładnie to co WAM zrobią??? Ludzie sami sobie robią krzywdę pracując ponad siły! Nikt nie zmusi Cię do pracy w biegu.

Offline

#5 2007-06-14 23:18:14

JAK NIE

Gość

Re: a co sądzicie o tym?

Jak nie jak tak stoi taki liderek i jak tylko jest stop to podejdzie i wlancza nie obchodzi huja czy ty masz awarie czy co!! sam bylem tego swiatkiem podszedł na legalu i mi wlaczyl a nie bylo 2 ludzi na brygadzie z rana co powinno byc i poszedł!!! wkurwia mnie to!!! ale nie stanie i nie pomoze bo ma cieno hu... jeden z drugim, sorki za słowa ale naprawde mam nerwy na ta fabryke i tych liderków ze bym wszystkich na roboty drogowe na najwieksze słonce wysłał jak bym mógł!!! wglowie sie niemiesci co on wyprawiaja nie boje sie juz nic na ich temat powiedziec dla mnie sa to pionki nic wiecej "dziwka bez szkoły" i tyle!!!!!

#7 2007-06-16 20:22:22

paraflu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-31
Posty: 20
Punktów :   

Re: a co sądzicie o tym?

ludzie pracujcie normalnie a nie ponad siły, co z tego że zjedziesz to co!!! przyjdzie lider czy kierownik i powie ze cię zwolni? to się mu zaśmiej w żywe oczy i poproś o kartke papieru i długopis i piszesz o natychmiastowe myślisz że dostaniesz, zaraz zmieni zdanie. Zacznijcie się szanować, już ponoć niedziele chcą wprowadzić jak się tak będziemy dawać to nie będzie wesoło. Są miejsca na lini gdzie ostatnią niedzielę prawie wszyscy podpisali-czy wy naprawdę nie macie rodzin nie macie domów, koledzy i koleżanki miejcie trochę szacunku do siebie, zdrowia już nie kupicie a fiat Wam nie pomoże tylko Was zwolni a wtedy będzie za późno żeby myśleć po co to ja robiłem, no chyba po to żeby akcjonariusze byli zadowoleni ale z tego to nam w kieszeni nie przybędzie.
PRACOWNICY FAP NIE PRACUJMY W NIEDZIELĘ wszystkich nie zwolnią.

Offline

#8 2007-06-16 20:29:35

racja

Gość

Re: a co sądzicie o tym?

paraflu napisał:

ludzie pracujcie normalnie a nie ponad siły, co z tego że zjedziesz to co!!! przyjdzie lider czy kierownik i powie ze cię zwolni? to się mu zaśmiej w żywe oczy i poproś o kartke papieru i długopis i piszesz o natychmiastowe myślisz że dostaniesz, zaraz zmieni zdanie. Zacznijcie się szanować, już ponoć niedziele chcą wprowadzić jak się tak będziemy dawać to nie będzie wesoło. Są miejsca na lini gdzie ostatnią niedzielę prawie wszyscy podpisali-czy wy naprawdę nie macie rodzin nie macie domów, koledzy i koleżanki miejcie trochę szacunku do siebie, zdrowia już nie kupicie a fiat Wam nie pomoże tylko Was zwolni a wtedy będzie za późno żeby myśleć po co to ja robiłem, no chyba po to żeby akcjonariusze byli zadowoleni ale z tego to nam w kieszeni nie przybędzie.
PRACOWNICY FAP NIE PRACUJMY W NIEDZIELĘ wszystkich nie zwolnią.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
interwencyjny skup zbóż klej lakma