Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-05-28 08:57:31

Pszczółka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-26
Posty: 13
Punktów :   

Kryzys, Zarobki, etc.

cześć!
Jest rok 2011, kryzys minął, nie wiem czy tak naprawdę w Polsce był, ale z tego powodu niektórzy z nas mają umowy na miesiąc, a niektórzy mają na tydzień, przez firmy takie jak adecco, ustawa antykryzysowa którą wymyślili rządzący w tym kraju daje przywilej pracodawcy nieskończoności dawania umów na ile się chce i ile się chce. Podwyżki w tym roku za sprawą związków zawodowych mamy od kwietnia a nie od stycznia 2011, grali na zwłokę, zaoszczędzili 3 miesiące, wiecie ile to pieniędzy? mimo to że były znikome. Bo co to za zarobki jeśli nie ma 2 z przodu, czytać 2000 tyś. zł. za miesiąc w firmie FIAT a w SISTEMA to jakieś 1600 zł. Solidarność dobrze o tym wiedziała i o wysokości podwyżek też, ale grali z nami w dobrego i złego policjanta, wymyślili głosowanie, grali z nami do końca, oszukiwali nas. Nie jestem w żadnych związkach zawodowych nie dam ani grosza na darmozjadów, którzy często chodzili i dręczyli i obiecywali złote góry a tak naprawdę to tylko naiwnie z nami grali, teraz ich nie ma, nie nachodzą nas, jest spokój, rynek sam pokaże czy będą chętni do pracy za te pieniądze które oferuje firma, myślę że dużo z nas już od dawna myśli o zmianie pracodawcy jest to tylko kwestia czasu, jedni odchodzą drudzy przychodzą i tak się kręci, jedni wygrywają drudzy przegrywają.
Zobaczymy po przerwie urlopowej.
pa

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
grzejniki kermi wrocław Chiny import psychoterapia Piła