#1 2009-01-14 17:42:45

Gal Fiatonim

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 2
Punktów :   

Cała PRAWDA na temat sytuacji FIATA...........

Chciałem podjac wątek PRAWDZIWEJ SYTUACJI FIATA.
Szukając na stronach internetowych wiadomości na temat sytuacji fiata w Tychach natknąłem się na takie oto info
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosc … 241879,415
i
http://www.tvs.pl/informacje/7563/
zachecam do obejrzenia i poczytania.Według tych informacji sytuacja fiata jest po prostu bajeczna(w porównaniu z innymi zakładami branży motoryzacyjnej)Przyzwyczajony do karmienia nas pracowników Fiata takimi superlatywami np w fiatowskiej gazetce FWN gdzie wszystko jest jak najbardziej NAJ,chiałbym zeby mi ktos to wytłumaczył !!!!!!!!!!!!!
JAK TO JEST ZE JESLI JEST TAK DOBRZE TO SKAD BIERZE SIE  WOLNE(PRZYMUSOWE BRANE Z URLOPU) W DNIACH 30 STYCZNIA I 2 LUTY(PRZERWA SPOWODOWANA JAK TO PISZE DYREKCJA DALSZYM SPADKIEM ZAMóWIEń??) I PLANOWANY POSTóJ (O ILE DOBRZE SłYSZAłEM) OD 2 DO 15 MARCA LU W KWIETNIU ORAZ ZWONIENIA LUDZI??!!??

Offline

#2 2009-01-16 23:21:54

~~alejaja

Gość

Re: Cała PRAWDA na temat sytuacji FIATA...........

Nikt ci stary nie odpowie, boją się nawet wchodzić na ten portal. (może kolejny zakaz tego debilnego dozoru?)Ja wiem jedno, że jak zaczęli ich wysyłać na te szkolenia to diabli wzięli jakąkolwiek prawdę i normalne podejście do człowieka. Pozdro, i powodzenia.

#3 2009-01-17 08:52:11

2 dni wolnego

Gość

Re: Cała PRAWDA na temat sytuacji FIATA...........

To ci powiem po co te wolne -dostawcy nie wyrabiaja sie z zamowieniami to raz.2- obecnie jest okolo 80 ludzi za duzo na produkcji i zamiast zwalniac lepiej zrobic 2 dni wolnego poniewaz jest przekroczony plan produkcji aut wlasnie dlatego zeby dac prace tym 80 pracownikom.

#4 2009-01-17 11:35:06

~~alejaja

Gość

Re: Cała PRAWDA na temat sytuacji FIATA...........

No, brawo.!! Teraz z tymi dostawcami to pojechałeś ostro po samej krawędzi. Gdzie ty pozyskujesz takie newsy? Może u samego Cieślara, tylko on zawsze wpada na takie wspaniałe odpowiedzi. U nas ,,wasze, zamówienia spadły o 70%, więc nie wyrabiamy? Coś chyba nie myślała główka podczas pisania.

#5 2009-01-17 15:40:31

Zapasy magazynowe

Gość

Re: Cała PRAWDA na temat sytuacji FIATA...........

Dostawcy wyrabiają
Jestem z ERGOM POLAND zbiorniki wlewy zespół poszycia 500 tka ford praktycznie wszystko jest na magazynie (może oprócz jakiegoś poszycia bo maszyna na awarii)
Najgorsze jest to ze zabierają z urlopu i nikogo się nie pytają tylko dwa dni przed powiedzą ze to postój zbiorowy (oficjalnie jeszcze nie wiemy o postoju) jest to w porządku.
Nie można protestować bo to przecież planowany urlop.Jak tak dalej pójdzie to do Wielkanocy wszystko nam zabiorą.

#6 2009-01-17 18:08:06

Gal Fiatonim

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Cała PRAWDA na temat sytuacji FIATA...........

Czyli 2 dni przymusowego wolnego ma uratowac 80 ludzi??Ciekawe kiedy znowu dostaniemy 2 dni wolnego dla ratowania kolejnych ludzi??Z tego co wiem to na montażu jest około 200 ludzi nad stan a na lakierni koło 50ciu.Co do zwolnień to maszyna juz ruszyła.Ostatnio wymówienia dostali ludzie którzy od stycznia dostali umowy na czas nieokreslony a 16 stycznia(kopa)zwolnienia do ręki.
A jesli chodzi o przyjecia to dziwnym trafem kolega wyciagnął od przemiłej pani tam pracującej ,ze maja przyjmowac ludzi  na przełomie marca i kwietnia.
I jeszcze jedno.Co do bania sie wchodzenia na ten portal........................
CZY SWOJA WYPOWIEDZIA OBRAZIłEM KOGOś ,CZY KTOS POCZUł SIE URAżONY ??!!Wiele spraw mozna by było załatwic całkiem inaczej...nieraz wystarczy tylko POROZMAWIAĆ...............
POZDRAWIAM

Offline

#7 2009-02-14 15:52:06

adminos

Gość

Re: Cała PRAWDA na temat sytuacji FIATA...........

www.fiat.tychy.pl - nowa strona i forum pracowników fiata !!! Zapraszam

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Serwis laptopów url busy Stuttgart