Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-08-03 14:27:14

robot Robol

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 1
Punktów :   

ile godzin

witam,
mam pytanie, ile godzin w miesiącu należy pracować wg umowy o prace, a jak to wygląda w praktyce?
i druga sprawa  jak wygląda płaca i praca na stanowisku gdzie jeżdże na wózku widłowym, jest tam zapierdol większy niż na taśmie, wózki są niezajechane i przyjemnie na nich pracować? Prosze niech się ktoś wypowie bo jestem pomiędzy młotem a kowadłem, mam obecnie prace na wózkach u mnie w mieście Jaworznie i do roboty mam kilka minut na piechote. Ostatnio otrzymałem informacje z kadr FAP że mam zgłosić się pod brame nr 2 z sxerowanymi dokumentami w celu objęcia stanowiska, ta druga opcja w FAP jest bardziej interesująca wg słuchów od moich znajomych którzy robią tam z uśmiechem na twarzy(słysze o jednej stronie medalu). Ale czy na prawdę lepiej dla mnie jest jeżdźic na wózku we Fiacie i za jaką kase? czy raczej ludzie na wózkach mają przejebane i mniej kasy co ludzie na taśmie??

Offline

#2 2008-08-12 18:44:08

ODP

Gość

Re: ile godzin

Nt kasy ci za dużo nie powiem.
Zasówać zasówają to widać, bo zawsze im się wszędzie śpieszy i dość szybko jeżdżą

Teoretycznie 40godzin tygodniowo
Praktycznie + soboty.
Choć mimo, że ludzie narzekają na te soboty to w praktyce są naprawdę dobrze płatne i można nieźle dzięki temu dorobić.
W zasadzie to głównie dzięki temu pensje nie wyglądają jakoś tragicznie...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora