Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-07-04 16:21:49

sdamian86

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-04
Posty: 1
Punktów :   

JAK SIĘ PRACUJE W FIACIE???

Witam,
od przyszłego tygodnia zaczynam praca w fiacie w Tychach przez pośrednictwo Gi Worker. Może ktoś kożystał z tej agencji i mi coś o niej powie. Czy kursują jakieś busy pracownicze z Bielska?? Proszę o odpowiedź. mój mail: sdamian86@wp.pl

Offline

#2 2008-07-05 07:28:11

spawaczNspawalniaa

Gość

Re: JAK SIĘ PRACUJE W FIACIE???

Zastanów sie kolego co robisz,bo ja nikomu znajomemu nie polecił bym pracy na fiacie,z czasem zastanawiam sie czy pracuje w zakładzie pracy,czy zakładzie karnym.

#3 2008-07-06 13:36:31

greahm***

Gość

Re: JAK SIĘ PRACUJE W FIACIE???

SPAWACZ_- spoko stary daj chłopakowi zaszaleć
, może lubi sporty extremalne. Ja z tobą się zgadzam że to jest obóz karny w pełnym słowa tego znaczeniu. Podziwiam twoja wytrzymałość. Nara.

#4 2008-07-26 08:28:53

Despero

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: JAK SIĘ PRACUJE W FIACIE???

Pracuje się szybko I z pasją :]

Offline

#5 2009-02-14 15:52:28

adminos

Gość

Re: JAK SIĘ PRACUJE W FIACIE???

www.fiat.tychy.pl - nowa strona i forum pracowników fiata !!! Zapraszam

#6 2009-03-14 10:53:42

Polityk7

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-04
Posty: 37
Punktów :   

Re: JAK SIĘ PRACUJE W FIACIE???

Tak na odprawie z kierownikami mówił do KZT nasz Dyrektor Arlet  o nas o pracownikach którzy są wg niego baranami i mają pracować w niedziele, a KZT mają nas zmósić do tej pracy w niedziele w związku z tym jeden z wkurzonych pracowników postanowił tą sytuację opisać gratuluje mu jego talentu twórczego cytuje słowa które już krążą w sieci zakładowej.

Złowrogi kryzys pogrążył Świat jednakże uchronił się przed nim polski Fiat. Zakład pracuje w soboty, chce też w niedziele tak go wrobili Ci jego właściciele, a na dodatek jest taki jeden w Dyrekcji gagatek, co pluje na ludzki sił wydatek. Zapytacie Koledzy i Koleżanki zapewne, kto to taki? To nasz Ojciec Dyrektor Pasterz i gbur, co przyjechał do nas z gór. Nie znając łaski ani litości okrył się już wśród pracowników złą sławą, ale pomimo to zajął się nową zabawą. Tzn. zaganianiem baranów w niedziele do pracy, a pomagają mu w tym jego czarni posłuszni przedstawiciele jak od krowy ciele. My wg niego jak powiedział na odprawie jesteśmy Barany.
Morał z tego jest taki, że są z nas we własnym kraju ślimaki do zajechachnia i wyjebania, bo się dajemy, nie oponujemy i jak nam pasterz komunikatem każe pracujemy w nadmiarze. Więc prosimy Cię o pomoc Boże, bo nikt nam pomóc nie chce albo nie może. Zwracamy się również do Ciebie Ojcze Wielki Pasterzu w żelaznym pancerzu uroń nad nami, choć jedną łzę Ty zakuty łbie. Proszą Cię o to Twe wierne Barany.

Offline

#7 2010-01-26 22:04:42

simonszymon

Gość

Re: JAK SIĘ PRACUJE W FIACIE???

www.tutajpracuje.pl - nowe forum o fiat w Tychach i innych zakładach pracy.  cała prawda o twoim zakładzie pracy

#8 2010-06-24 08:51:35

Gość2

Gość

Re: JAK SIĘ PRACUJE W FIACIE???

#9 2011-02-20 14:57:16

krojczy

Gość

Re: JAK SIĘ PRACUJE W FIACIE???

cześć załodze fiata jestem za tym aby obalić związki na fiacie i założyc nowy jeden związek z nowymi ludzmi którzy wiedzą jak trzeba zapierdalać na lini montażu bo to nie jest normalna praca.jestem za tym aby odciążyć pracowników od nadmiernej wydajności i tempa pracy przy operacjach precz z pośrednikami i innymi wyzyskiwaczami umowy na stałe dla wszyskich brak pracy w soboty i niedziele podwyżki płac do pensji zasadniczej średnio na ręke 500zł dla wszystkich po równo każde działanie negatywne ze strony kzt nagrywać i zbierać materiał ludzie na fiacie pracownicy musimy być jednoscią brak wyrozumiałośći ze strony dyrekcji w tym przypadku to jest wyzysk.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
interwencyjny skup zbóż klej lakma