#1 2007-05-25 17:47:54

Masa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 31
Punktów :   

Dlaczego Administrator strony nic nie odpisuje.....

Administrator strony po prostym pytaniu w jego stronę nie odezwa się do dnia dzisiejszego nie sądzicie że to dziwne?? Kto jest administratorem?? Co wy o tym myślicie.

Offline

#2 2007-05-25 19:37:22

Brovar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Dlaczego Administrator strony nic nie odpisuje.....

No jest to dziwne?..hm..sam jestem ciekaw kto to może być,co to za tajemnica nikt Go nie zabije ,a skoro jak pisało to strona jest niczyja - czyli ani dyrekcji ani związków,więc powinna to być osoba postronna,lecz ciekawość zżera.

Ostatnio edytowany przez Brovar (2007-05-25 19:37:53)

Offline

#3 2007-05-25 20:00:59

Masa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 31
Punktów :   

Re: Dlaczego Administrator strony nic nie odpisuje.....

Witam Brovar to będzie jakiś konfident!! Tak przynajmniej czuje bo to nie zbrodnia przeciez jak adminem jest ktoś z kręgu dyrekcji lub ich podwładny
( repo....związki....) tylko teraz trzeba mnieć jeszcze odwagę ( jaja ) żeby sie do tego przyznać a nie chowac głowę w piasek tak jak to u nas robią konfidenci!! Którzy zostali zdemaskowani

Offline

#4 2007-05-25 20:09:12

Brovar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Dlaczego Administrator strony nic nie odpisuje.....

Hej Masa.....miałem okazję z adminem pisać kiedy powstało to forum i kilka moich pomysłów zrealizował,więc nie wiem czego On się boi?
Mam taki apel..........Szanowny Nasz Adminie Daj jakieś namiary,My sie domyslimy i nikomu nie powiemy!
Pozdrowionka.

Ostatnio edytowany przez Brovar (2007-05-25 20:09:42)

Offline

#5 2007-05-25 23:41:41

saper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 60
Punktów :   

Re: Dlaczego Administrator strony nic nie odpisuje.....

w zasadzie te forum, to całkiem niezła sprawa, dyrekcja  czarno na białym ma napisane, co sądzą pracownicy o zakładzie, jakie jest podejście pracowników do pracy, co ich boli, co niezadowala, czy "piramida potrzeb Maslova" jest realizowana, mają nas jak na dłoni, a pamiętajcie... w sieci nikt nie jest anonimowy, każdy komputer ma swój nr IP pozdro dla odważnych, za niedługo pewnie poznamy pierwsze konsekwencje „wolnego” forum 

Offline

#6 2007-05-26 00:57:07

Dejvid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Dlaczego Administrator strony nic nie odpisuje.....

Saper:

Aby ktoś mógł legalnie ujawnić Twoje IP musi zaistnieć uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa.
O ujawnienie IP może zwrócić się tylko Policja, prokuratura z nakazem sądowym. Jeżeli Admin ujawni Twoje IP osobom trzecim skarżysz go do sądu i tyle.
Tak więc dopóki nikogo nie pomawiasz, nie ujawniasz tajemnic firmowych chronionych prawem a tylko wypowiadasz swoje prywatne poglądy to w państwie prawa nic Ci nie grozi.

Inną sprawą jest to, że Polska raczej nie jest państwem prawa

Hyhy

Ostatnio edytowany przez Dejvid (2007-05-26 00:57:32)

Offline

#7 2007-05-26 07:06:42

gronie1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-24
Posty: 29
Punktów :   

Re: Dlaczego Administrator strony nic nie odpisuje.....

Brovar napisał:

No jest to dziwne?..hm..sam jestem ciekaw kto to może być,co to za tajemnica nikt Go nie zabije ,a skoro jak pisało to strona jest niczyja - czyli ani dyrekcji ani związków,więc powinna to być osoba postronna,lecz ciekawość zżera.

dziwne jest to że kalendarz na rok 2007 jest tylko zmiany C więc może to ta zmiana

Offline

#8 2007-05-26 08:44:29

HEX

Gość

Re: Dlaczego Administrator strony nic nie odpisuje.....

[cze czy znacie ple jerzego lidera z zmiany C PISZCIE CO ONIM MYSLICIE

#9 2007-05-26 08:46:44

szeregi

Gość

Re: Dlaczego Administrator strony nic nie odpisuje.....

HEX napisał:

[cze czy znacie pAle jerzego lidera z zmiany C PISZCIE CO ONIM MYSLICIE

TO DOPIERO DEBIL TYPOWE KAPO W OBOZIE PRACY

#10 2007-05-26 10:47:44

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Dlaczego Administrator strony nic nie odpisuje.....

Witam!
Odezwał się zapracowany admin!

Celne spostrzeżenie gronie1 dokładnie pracuję na zmianie C i tylko dlatego mam kalendarz zmiany C! gdybym był z REPO dyrekcji czy jakiejś innej szajki to bym miał FUL materiały a tak mam to co uda mi się załatwić i dlatego ciągle apeluję na stronie o to abyście POMOGLI bo ta strona jest NASZA! Ja tylko adminisruję nią ale za to muszę płacić za domenę i utrzymanie serwera :/ niewiele wiec jakoś przeżyję!
A pomysły będę realizował w miarę możliwości i własnych umiejętności :)

Pozdrawiam

Administrator

Offline

#11 2007-05-26 16:19:41

bachus

Gość

Re: Dlaczego Administrator strony nic nie odpisuje.....

mker napisał:

Witam!
Odezwał się zapracowany admin!

Celne spostrzeżenie gronie1 dokładnie pracuję na zmianie C i tylko dlatego mam kalendarz zmiany C! gdybym był z REPO dyrekcji czy jakiejś innej szajki to bym miał FUL materiały a tak mam to co uda mi się załatwić i dlatego ciągle apeluję na stronie o to abyście POMOGLI bo ta strona jest NASZA! Ja tylko adminisruję nią ale za to muszę płacić za domenę i utrzymanie serwera niewiele wiec jakoś przeżyję!
A pomysły będę realizował w miarę możliwości i własnych umiejętności

Pozdrawiam

Administrator

Co im tak wszystkim zależy,abyś sie ujawnił kim jesteś?Między nimi bym szukał właśnie konfidentów,przecież to można wyczuć,czy jesteś po stronie dyrekcji,czy związków,czy załogi.I to powinno wystarczyć.Jeżeli komuś nie pasuje to niech nie wchodzi wogóle na tą strone i nie pisze głupich uwag.Pozdrawiam.

#12 2007-05-26 18:44:23

robol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 117
Punktów :   

Re: Dlaczego Administrator strony nic nie odpisuje.....

Wreszcie można napisać co nas boli i gdzie pracują oszołomy.Stronka Super .

Offline

#13 2007-05-26 19:38:29

Masa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 31
Punktów :   

Re: Dlaczego Administrator strony nic nie odpisuje.....

Witam widze że juz na stronce nazwiska się sypią ( Jerzy Pala)   stronka zaczyna robić się coraz ciekawsza. A tak nawiasem mówiąć co wy macie do tego lidera przecież to cool gość

Dla nie kumatych z cool gościem to ściema

Offline

#14 2007-05-26 23:44:05

saper

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 60
Punktów :   

Re: Dlaczego Administrator strony nic nie odpisuje.....

Masa i będzie się działo, oj będzie........

Offline

#15 2007-05-27 22:12:59

kalixst

Gość

Re: Dlaczego Administrator strony nic nie odpisuje.....

masa a ja widzę że ty to podsycacz z 80 jestes i nic innego

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora