#1 2007-12-22 01:18:03

monter 20 Lat

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-16
Posty: 48
Punktów :   

Fiat 500 -Fiat Panda - Najwiekszy przekręt Fiata 21 wieku

Fiat ustami dyr. X ? Na spodkaniu ze związkami/Sieerpień 80/  zapowiedział największy przekręt= kradzież w UE w XXI wieku !!!!
Włochom się marzy że okradną Polaków z ich własności intelekualnej !!!
Zapowiedz uruchomienia Fiata 500 i Fiata Pandy we włoszech musi nasunąć wątpliwość prawną czy  poprawki do projektów tych modeli Fiata są własnością  Fiat Auto Poland Czy Firmy Fiat.?
Nie jest tajemnicą że przy porawkach uruchomieniowych Wspomianycch modeli brali udział Pracownicy
Firmy Fiat Auto Poland S.A .
Fizycznie wielu Polaków i to zarówno monterów jaki i reszty pracujących w biurach.Kierowników  Techników Logistyków, prawników tłumaczy 
Modele  i ich konstrukcja  dziś Fiat 500 i fiat Panda nigdy by nie były samochodami Roku na świecie  gdyby nie my polacy.
Ja mogłem za 500 zł brutto odsąpić własność intelekualną dla firmy Fiat Auto Poland -FAP - jako polskiej firmie .
Ale nie wyrażam zgody za te pieniądze na uruchomienie produkcji gotowych modeli sprawdzonych technologicznie i jakościowo w fabrykach koncernu fiat .
Oczywiście bez odszkodowania  dla pracowników FAP i Państa Polskiego które dało wolną strefę ekonomiczą na te produkty / Miał nosa prof. Leszek Balcerowicz nie chcąc dać Włochom strefy/

................................

QWielkie pole do popisu dla Prawników związków zawodowych zebrać dowody poprawek polskich do konastrukcji Fiat 500 i Fiat Panda i wytoczenia procesu  firmie Fait Auto
przed sądami Uni Europejskiej.
Panowie Prawnicy do dzieła .
Eksperci szacują roczna sprzedaż
Pandy  w UE to ponad 10 mld. Euro .
Razy 10 lat produkcji w fabrykachwłoskich ?
To, 100 mld EURO
POLACY NIE DAJMY SIĘ OKRAŚĆ >

Offline

#2 2007-12-22 11:01:28

gronie1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-24
Posty: 29
Punktów :   

Re: Fiat 500 -Fiat Panda - Najwiekszy przekręt Fiata 21 wieku

Offline

#3 2007-12-22 16:36:35

lenton

Gość

Re: Fiat 500 -Fiat Panda - Najwiekszy przekręt Fiata 21 wieku

GIEROT???  Ten gostek jest dla mnie zerem! takie brednie może wciskać przedszkolakom a nie nam. WIELKI związkowiec a nigdzie go nie widać, boi sie nawet przyjść do pracowników i porozmawiać! Panie Gierot czy pan wogóle wie co sie dzieje w naszym zakładzie? 2600 brutto na dzień dobry? hahahaha . tylko ile nadgodzin musiał przepracować? no chyba że pan Gierot liczy z premią świąteczną.

#4 2007-12-22 19:29:39

gronie1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-24
Posty: 29
Punktów :   

Re: Fiat 500 -Fiat Panda - Najwiekszy przekręt Fiata 21 wieku

Offline

#5 2007-12-22 19:43:25

prawdziwy-ROBOL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 55
Punktów :   

Re: Fiat 500 -Fiat Panda - Najwiekszy przekręt Fiata 21 wieku

Z jego wypowiedzi przebija raczej pozytywny obraz sytuacji płacowej w fabryce. Jak twierdzi, mało jest zakładów w Polsce, w których na dzień dobry, pracownik przychodzący do pracy dostawałby 2600 zł brutto, a po 3 miesiącach, 200 zł więcej. - A w Fiacie tak jest - zapewnia Gierot,

Nie wiem czy śmiać się czy płakać, czy to jest forma żartu czy też jakieś dewiacje lidera sierpnia. Panie, niech pan wreszcie przyjdzie do tych ludzi, chociaż do tych co jeszcze zostali.

Sierpień 80 (ok. 1000 członków we Fiacie), ogłosił pogotowie strajkowe.

Ciekawe ilu jeszcze zostało????, czy będzie miał kto strajkować???

Offline

#6 2007-12-22 23:36:17

Dejvid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Fiat 500 -Fiat Panda - Najwiekszy przekręt Fiata 21 wieku

Gierot totalnie zbłaźnił się tym artykułem. Totalny błazen i kłamca ! Zapraszam Panie Gierot do nas, do załogi, którą pan rzekomo reprezentuje. Mamy z panem do porozmawiania. CZEKAMY !

Offline

#7 2007-12-23 17:27:17

pslm

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 37
Punktów :   

Re: Fiat 500 -Fiat Panda - Najwiekszy przekręt Fiata 21 wieku

Dejvid napisał:

Gierot totalnie zbłaźnił się tym artykułem. Totalny błazen i kłamca ! Zapraszam Panie Gierot do nas, do załogi, którą pan rzekomo reprezentuje. Mamy z panem do porozmawiania. CZEKAMY !

Na co wy liczycie? Gierot do załogi nigdy nie przyjdzie. Ma ciepłą posadkę opłacaną przez dyrekcję fiata i nie przystoi mu się ze zwykłymi robolami zadawać!

Offline

#8 2007-12-25 10:51:20

gronie1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-24
Posty: 29
Punktów :   

Re: Fiat 500 -Fiat Panda - Najwiekszy przekręt Fiata 21 wieku

Offline

#9 2008-01-31 20:31:29

ceres

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 47
Punktów :   

Re: Fiat 500 -Fiat Panda - Najwiekszy przekręt Fiata 21 wieku

Offline

#10 2008-02-06 14:46:08

Dominika

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-31
Posty: 8
Punktów :   

Re: Fiat 500 -Fiat Panda - Najwiekszy przekręt Fiata 21 wieku

pslm ,a co Ty zrobiłeś aby pracowało nam się lepiej ? ? ? hmmm nic !!!! ale w buntowaniu jesteś dobry .Brawo !!!! Krytykujesz chyba wszystkich po trosze .a jakie Twoje doświadczenie w pracy na Fiacie? ( wybacz być może gdzieś o tym pisałeś ,ale nie prześledziłam całego forum ) PSALM ja bym powiedziała nawet że Ty W I E L K I jesteś ,może  się  wykażesz !!!???? POZNASZ troszkę prawa ,zasad ,dokształcisz się troszeczkę .I proszę będziemy mieli kolejnego Lidera Związkowca ! a tak na poważnie zastanów się czasami troszkę bo to załosne ,aby dorosły facet tak rzucał słowa na wiatr .Nic z tego nie wynika ,a robisz ferment ! ehhh

Offline

#11 2008-02-06 19:25:13

ja tylko jestem gościem

Gość

Re: Fiat 500 -Fiat Panda - Najwiekszy przekręt Fiata 21 wieku

Przepraszam, że się wtracam.A ty Dominika zanim zadasz pytanie typu co zrobiłeś/łaś by pracowało się lepiej sama odpowiedz sobie na to pytanie.Nie znam Cie ale czyżby odezwał się głos broniący zz ?A może w samych ZZ zaczynają powątpiewac w to czy warto jest przyjmować gratisy od dyrekcji.

#12 2008-02-06 22:04:10

Dominika

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-31
Posty: 8
Punktów :   

Re: Fiat 500 -Fiat Panda - Najwiekszy przekręt Fiata 21 wieku

ja tylko jestem gościem- to zrozumiałe ,że piszą to zdanie zadałam sobie takie pytanie w innym wypadku było by to nie logiczne. nie wiem gdzie wyczytałeś ,że ja bronię związków??? ja tylko żądam konkretów . Piszesz o gratisach !!! anonimowo !!!!          hmmm wiesz ja tez słyszałam ze dostałeś trochę kasy za ten post                                              Rozumiesz na czym to polega ?!!
Ja słyszałam i przyjmuje to za pewnik ,i ty mnie zapytasz gdzie mam dowody na to !!! więc ja tez Cię pytam . Nie chce bronic związków ,ale chce być sprawiedliwa ,rozmawiać o dowodach i argumentach bo tylko w ten sposób możemy coś zmienić .

Offline

#13 2008-02-07 08:09:19

prawdziwy-ROBOL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 55
Punktów :   

Re: Fiat 500 -Fiat Panda - Najwiekszy przekręt Fiata 21 wieku

Już jeden gość w swoim mikro zapraszał na rozmowę na konkrety, trudno żeby do niego przyszło większość załogi więc zapraszamy tego pana do nas na rozmowę ale na konkrety, dlaczego nie pokazali ludziom tego porozumienia co podpisali tylko cząstkowo wydrukowali co im było wygodne...

Offline

#14 2008-02-11 06:30:14

kinio

Użytkownik

3908484
Skąd: Spawalnia
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 126
Punktów :   

Re: Fiat 500 -Fiat Panda - Najwiekszy przekręt Fiata 21 wieku

lol ... nie wiem czy wiecie, ale zarówno goście jak i zarejestrowaniu użytkownicy którzy piszą takie bzdury często są dokładnie sprawdzani przez użytkowników forum, którzy troszeczkę tu już siedzą, więc nie wiem czy jest sens wprowadzać tu takie zamieszanie. Zwłaszcza ze odbiegacie od tematu i zaczynacie sie kłócić; "tak jakbyście mieli na to jakiś większy wpływ" bo zwykli pracownicy, mogą zdziałac coś razem, a wy rozmawiacie o tym jakbyście tym wszystkim przewodzili xD

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jamnik cena