Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-11-08 11:51:02

Tyszanin79

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 16
Punktów :   

Pierwsze kary za nie przyjscie 2 i 3-go

Wczoraj zaczeły sie piersze kary dla osób które nie wyraziły zgody na przyjscie 2 i 3-go choc "kary" to nie kary tylko przesuniecia na linie z lepszych odcinków jak np Taparela czy funkcjonowanie i choc nikt oficjalnie nie powiedział ze to za  2-3 to wszyscy wiedzą co było tego powodem .

Offline

#2 2007-11-09 20:20:29

Gream

Gość

Re: Pierwsze kary za nie przyjscie 2 i 3-go

Zgoda stary tego nie unikniecie,i dalej to beda praktykowac . Zagladam czASEM z nad morza polnocnego na ta stronke tylko przez sentyment. Moze mam dalej nadzieje ze pracownik bedzie w KONCU CZLOWIEKIEM (tak jak tu jest),a nie zasobem ludzkim lub jedna drua, bo tyle musi byc do planu. Czysta paranoja. Ciesze sie ze mam to za soba. W obcym panstwie jestem czlowiekiem . Tak powinno byc w polsce.

#3 2007-11-22 15:01:39

Dejvid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-23
Posty: 96
Punktów :   

Re: Pierwsze kary za nie przyjscie 2 i 3-go

No nie wiem czy Taparella jest takim super odcinkiem. Mam kolegę, który tam pracuje i z tego co opowiada to niezłe przekręty się tam dzieją. Podkręcanie linii na maxa bez względu na ilość ludzi to norma Gościu gada, że  jadą często szybciej jak linia.
Podobno linią kręcą tam usterkowicze wespół z jakimś nieźle zrytym liderem wg. własnego uznania, można poczuć wiatr we włosach I jak tu ma być wzajemny szacunek i zrozumienie Jakoś się nie dziwię, że ludzie się wypieli na tego 2/3 listopada. Jak to mówi stare polskie przysłowie: "odpłacili pięknym za nadobne"

Co do tych "kar" za 2 i 3 listopada to masz rację. Są ludzie co non stop siedzą na opiekach, L4 i jawnie grają w klocki i żadnych konsekwencji za to nie mają a ktoś miał odwagę raz powiedzieć NIE na 2/3 listopada i zaraz "kara" w postaci przenosin na inny zazwyczaj gorszy odcinek. To raczej pracownika nie nastraja do pozytywnego podejścia do firmy i to w dobie takich braków kadrowych. No ale na fiacie rzadko jest normalnie.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora